Morderstwo według Agathy Christie

Okładka książki Morderstwo według Agathy Christie Carolyn G. Hart
Okładka książki Morderstwo według Agathy Christie
Carolyn G. Hart Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Biblioteczka Konesera kryminał, sensacja, thriller
Biblioteczka Konesera
The Christie Caper
Prószyński i S-ka
1997-04-10
1997-01-01
Jolanta Bartosik
carolyn hart morderstwo według agathy christie

Napisana z dużym wdziękiem historyjka w w wakacyjnym stylu. Starsze panie i jedna młodsza, za to blondynka, rozpracowują mordercę, bo przeczytały w życiu dużo kryminałów, a niektóre nawet są autorkami takowych, co czyni z nich niekwestionowane autorytety. Czytając niektóre fragmenty przeskakiwałam (np, referaty czy opisy gier terenowych związane z Agathą Christie),ale reszta jest przyjemna, a zakończenie niebanalne, więc nie była to strata czasu.

No cóż mogę powiedzieć... pozycja ta została przeze mnie dosłownie p r z e m ę c z o n a. Nie myślałam, że to kiedyś powiem ale... za dużo Christie, książka nudna, postacie płytkie i dzięki niebiosom już za mną.

• Kryminały
  • Kryminał