Pierwszy Nazwany

Cykl: Słudzy Arki (tom 1) | Seria: Wielkie Serie Fantasy
Wydawnictwo: Amber
The First Named
8370820689

Król Ark został zabity, a prawa do tronu uzurpuje sobie kapitan straży popierany przez swoich żołnierzy. Odzyskanie tronu spoczywa na barkach królewskich synów.

Kaga | 2013-11-15
Przeczytana: październik 2013

Lekka, luźna fantastyka, spełniająca swą rolę "heroiczną", jednak nie rzucająca na kolana. Luźna opowiastka, do której można wrócić po czasie, choć jak reszta cyklu, nie do końca trzymająca się kupy... Przeciętna pisanina, w sam raz na chłodne, październikowe wieczory.

Vegas | 2012-08-22
Przeczytana: 2002 rok

Moja pierwsza książka z gatunku fantasy jaka kiedykolwiek przeczytałem. Dla takiego laika jakim byłem, było to coś naprawdę dobrego. W pewnym sensie ukształtowała mój gust.

Basiek | 2015-09-14

Po książkę sięgnęłam z ciekawości - i nie żałuję. Czytało się ją całkiem przyjemnie. Ciekawi bohaterowie, brak większych przestojów w akcji, no i kot ;)

Narmo | 2016-12-29
NonReal | 2016-12-03