Pierwszy Nazwany

Jonathan Wylie Wydawnictwo: Amber Cykl: Słudzy Arki (tom 1) Seria: Wielkie Serie Fantasy fantastyka, fantasy, science fiction
The First Named
fantastyka, fantasy, science fiction
8370820689
Jacek Kozerski
Wielkie Serie Fantasy

Na książkę "Pierwszy nazwany" trafiłem przypadkowo przeglądając tytuły pewnego wydawnictwa i jestem zdziwiony. Zdziwiony tym, że nie słyszałem o tej powieści wcześniej. Przeczytałem po jednym lub dwóch dziełach wybitnych autorów fantastyki, których może wymienić laik, ale dzięki takiej książce wiem, że jeszcze sporo na mnie czeka.
Jest to trochę starsze dzieło, które...

Po książkę sięgnęłam z ciekawości - i nie żałuję. Czytało się ją całkiem przyjemnie. Ciekawi bohaterowie, brak większych przestojów w akcji, no i kot ;)

Lekka, luźna fantastyka, spełniająca swą rolę "heroiczną", jednak nie rzucająca na kolana. Luźna opowiastka, do której można wrócić po czasie, choć jak reszta cyklu, nie do końca trzymająca się kupy... Przeciętna pisanina, w sam raz na chłodne, październikowe wieczory.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moja pierwsza książka z gatunku fantasy jaka kiedykolwiek przeczytałem. Dla takiego laika jakim byłem, było to coś naprawdę dobrego. W pewnym sensie ukształtowała mój gust.

• Fantasy
  • Wylie
  • Zakup_starsze
  • 2014 lub wcześniej
  • Ruszyły w świat
  • 1. Tak, posiadam w swoich zbiorach (ebook)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pierwszy Nazwany