Złote Trillium

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Golden Trillium
fantasy
Umina

Trzy córki króla Kraina uwolniły swoją ojczyznę Ruwendę, od nieprzyjacielskiego jarzma. Anigel poślubiła księcia Antara, syna swojego przeciwnika, i objęła rządy nad połączonymi krajami. Haramis została Arcymaginią i Wielką Strażniczką Ruwendy. A Kadiya... Kadiya znów musiała stanąć do walki ze sługami ciemności. Idąc ich śladem, trafiła do ukrytej za tajemnymi drzwiami nowej siedziby Zaginionego Ludu, dawnych mieszkańców Ruwendy. Zaginieni obiecali jej pomóc. Czy zdoła przeciwstawić się nowemu zagrożeniu?

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 1996

źródło okładki: zdjęcie autorskie