Witamy w Domu Śmierci. Nie wchodźcie do piwnicy

Cykl: Gęsia skórka (tom 1-2)
Wydawnictwo: Świat Książki
Welcome to Dead House, Stay Out of the Basement
Gęsia Skórka
sabina

Inne wydania

Opowiadania z dreszczykiem: 1. Witamy w domu Śmierci oraz 2. Nie wchodźcie do piwnicy. 1. Witamy w domu śmierci: ...krąg światła padł na granitową płytę nagrobka. Przeczytałam wyryte na niej nazwisko i zastygłam bez ruchu. Napis na płycie brzmiał "Karen Somerset 1960-72". - To Karen, moja nowa przyjaciółka. Codziennie rozmawiam z nią na placu zabaw - powiedziałam do Careya, czując narastające we mnie przerażenie.... 2. Nie wchodźcie do piwnicy: - Proszę cię, nie mamy czasu na wyjaśnienia, uwolnij mnie - ponaglał ojciec, unosząc porośniętą liśćmi głowę, by zerknąć na drzwi. Dziewczynka nachyliła się, żeby rozplątać więzy. - Nie! - upierał się Carey. - Skąd mamy wiedzieć, że on mówi prawdę? - Rozwiążę go - rzuciła w stronę brata i zaczęła rozplątywać krępujące ojca wąsy....

Magdalena | 2015-06-20
Przeczytana: 19 czerwca 2015

Gęsia skórka. Jak byłam mała oglądałam odcinki nałogowo. Nigdy nie przyszło mi do głowy, że powstały na podstawie książek. Aż tu nagle przez przypadek jakoś wpadła mi jedna w ręce.
Opowiadanka super. W porównaniu z tym co pamiętam z serialu książka o wiele lepsza.
Witamy w Domu Śmierci. Świetne opowiadanie trzymające w napięciu, chociaż dużo można się domyślić.
Nie wchodźcie do piwnicy. Pamiętam z dzieciństwa z telewizji. W wersji książkowej okazało się o wiele, wiele lepsze. Większy dreszczyk emocji.
Gorąco polecam!

ZARAZA | 2012-04-10
Przeczytana: 2009 rok

Lekka, przyjemna, lekki dreszczyk emocji :) Super.

SpinamSię | 2014-05-31

Bardzo lubię książki z serii "Gęsia skórka", idealna, niedługie historie dla jedenasto- dwunastolatków. Absolutnie polecam całą serię!

castagna | 2016-06-01
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 01 czerwca 2016

fajnie sobie powspominać, "Gęsia skórka" za czasów dzieciństwa była jednym z moich ulubionych seriali, w dodatku takich z dreszczykiem! książki z tej serii kiedyś czytałam (ale nie wszystkie), więc miło jest sobie przypomnieć, a niektóre poznać na nowo

z tych opowiadań, drugą historię szczególnie pamiętam z jednego z odcinków, szybko i przyjemnie się czyta, zapewne gdybym była młodsza, zrobiłaby na mnie większe wrażenie, ale jest ten sentyment, i ta prostota języka, która pomaga mi się rozluźnić między egzaminami!

Natalia | 2012-04-28

Kiedy byłam młodsza uwielbiałam ten serial! :-) Strasznie się go bałam :) Dopiero kiedy byłam starsza, sięgnęłam po książki ponieważ Gęsią Skórkę ściągnęli z anteny a ja zatęskniłam za tymi historiami :)

SoOllie | 2011-04-20
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 20 kwietnia 2011

Świetne opowiadania z dreszczykiem. Podziwiam R.L. Stine za taką wyobraźnię. :]

Goszka | 2011-09-20

To chyba jedna z najlepszych książek z tej serii.

Nie wchodź do piwnicy, gdyż nie wiadomo, co może tam na Ciebie czekać. Lepiej nie wchodź.

SillyGirl | 2010-08-09

Bardzo fajna książka.

Asia | 2016-07-31
Na półkach: Przeczytane, Poszukuję
Przeczytana: 2000 rok

Dwa bardzo przyjemne opowiadania. Szczerze mówiąc jak je czytałam to pamiętam, ze bardzo mnie śmieszyły. W moim odczuciu nie były straszne - wręcz przeciwnie- zabawne :) Warto poczytać dla chwili oderwania się od rzeczywistości. Opowiadania bardzo pomysłowe :)

Znak kryminał 300x500