I będę ci wierna aż do śmierci

Wydawnictwo: Edytor
Mit dir bis in den Tod
dona

Henning Stolberg jako biedny chłopiec wyjechał do Ameryki. Po dwunastu latach wrócił do ojczyzny z ogromnym majątkiem. Właśnie w tym czasie baron von Erlach z powodu bankructwa musiał wystawić swój majątek na licytację. Wspomnienia z dzieciństwa każą Henningowi stanąć do przetargu. Życie jednak pełne jest niespodzianek: w momencie gdy zamek Erlachhausen przechodzi w jego ręce, na progu staje...

Życie jednak pełne jest niespodzianek: w momencie gdy zamek Erlachhausen przechodzi w jego ręce, na progu staje dziewczyna. Ich spotkanie radykalnie wpłynie na losy obojga.

Laura | 2013-01-24
Przeczytana: luty 2011

Dobry tytuł do treści książki. Postać silnej, dumnej i zaradnej kobiety oraz egoistycznego, nieczułego męża. Co jest ważniejsze własne szczęście czy przysięga składana przed laty? Trzeba doczytać..

lullaby | 2015-11-05
Narcyza | 2014-11-05