Sekrety

Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Men from Special Branch". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Whisper his name
83-7157-207-7
romans
Wanda

Abbie Vayle już dawno straciła szansę na wyjście za mąż, bynajmniej nie dlatego, że czegoś jej brakuje. Wręcz przeciwnie, jest coś, czego ma stanowczo za dużo: szare komórki. Życie starej panny wcale jej jednak nie doskwiera, ba, po tym, jak ekscentryczna ciotka zostawiła Abbie majątek, który umożliwia jej wygodną - i samodzielną! - egzystencję, jest z niego bardzo zadowolona. Ma swoje...

Życie starej panny wcale jej jednak nie doskwiera, ba, po tym, jak ekscentryczna ciotka zostawiła Abbie majątek, który umożliwia jej wygodną - i samodzielną! - egzystencję, jest z niego bardzo zadowolona. Ma swoje książki, ma przyjaciół, zwłaszcza jednego przyjaciela - Hugh Templara, miłego wykładowcę z Oksfordu, który podobnie jak ona jest zafascynowany starożytnym Rzymem. I kto by pomyślał, że w życiu tej dwudziestokilkuletniej starej panny może się jeszcze coś zmienić?

A jednak... Stary egzemplarz "Iliady", który przypadkiem dostaje się w ręce Abby podczas pobytu w Paryżu, przewraca jej życie do góry nogami. Jej brat zostaje porwany; ścigają ją wywiady - angielski i napoleoński - i Bóg wie kto jeszcze, a Hugh Templar z mola książkowego zamienia się w gladiatora. Abbie odkrywa w swoim najlepszym przyjacielu cechy, których wcale by się po nim nie spodziewała.

Świetny romans, lekki i przyjemny miło czas spędziłam i się odprężyłam.
Przeczytałam z przyjemnością fajnie się czytało:)

Magdalena | 2014-11-25
Przeczytana: 25 listopada 2014

Nie podobała mi się. Historia była nudnawa, dosyć przewidywalna. Za dużo było szpiegów i służb wywiadowczych, a za mało romansu. On - hmm, sama nie wiem, taki sobie, jakoś tak mi się ni podobał. Ona - o ludzie ludzie, okropna, niezdecydowana i niemądra. Ich rozmowy były dramatyczne czasami.

Agnieszka | 2014-05-08
Przeczytana: 07 maja 2014

No w sumie to taka sobie, bohaterka wiecznie niezdecydowana, kręci, mąci, marudzi... sama nie wie czego chce. Jedyny fajny motyw to z tym Nemo, fajnie przedstawiony bohater no i w miarę nieprzewidywalna końcówka.

Silmariena | 2016-09-20
Przeczytana: 20 września 2016