Sekrety

Okładka książki Sekrety Elizabeth Thornton
Okładka książki Sekrety
Elizabeth Thornton Wydawnictwo: Da Capo Seria: Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową! literatura obyczajowa, romans
Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!
Whisper his name
Natalia Wiśniewska
romans

kiepska fabuła

kiepska fabuła

Nie podobała mi się. Historia była nudnawa, dosyć przewidywalna. Za dużo było szpiegów i służb wywiadowczych, a za mało romansu. On - hmm, sama nie wiem, taki sobie, jakoś tak mi się ni podobał. Ona - o ludzie ludzie, okropna, niezdecydowana i niemądra. Ich rozmowy były dramatyczne czasami.

No w sumie to taka sobie, bohaterka wiecznie niezdecydowana, kręci, mąci, marudzi... sama nie wie czego chce. Jedyny fajny motyw to z tym Nemo, fajnie przedstawiony bohater no i w miarę nieprzewidywalna końcówka.

Świetny romans, lekki i przyjemny miło czas spędziłam i się odprężyłam.
Przeczytałam z przyjemnością fajnie się czytało:)

Świetny romans, lekki i przyjemny miło czas spędziłam i się odprężyłam.
Przeczytałam z przyjemnością fajnie się czytało:)

Bohaterowie płytcy, denerwujący. Romans bez chemii. Zero humoru. Historia też niedopracowana, nudna, słabo opisania.

• Romans historyczny
  • Romans