Piekło

A. J. Quinnell Wydawnictwo: Adamski i Bieliński Cykl: Najemnik John Creasy (tom 5) Seria: Czarna kryminał, sensacja, thriller
Message from Hell
Jan Zakrzewski, Ewa Krasnodębska
Adamski i Bieliński
Message from Hell
Najemnik John Creasy (tom 5)
kryminał, sensacja, thriller
Jan Zakrzewski, Ewa Krasnodębska
Czarna

Tak. To jest dokładnie ta książka, po której uznałam Quinnella za mistrza. Absolutnego mistrza. Tu jest wszystko - Akcja i planowanie. Sensacja i zwykłe zycie najemników. Przyjaźń i nienawiść. Wierność i zdrada. Lojalność i zdrada.
I nie za to "wszystko" uwielbiam pisarstwo Quinella.
Uwielbiam go za nadanie "bandyckim najemnikom" ludzkiego wymiaru.
Szczerze mówiąc... nie...

Kolejna powieść o jakże zadziwiających przygodach najemnika Creasy'ego oraz jego kompanów. Twardzi, zdeterminowani profesjonaliści, którzy udają się do Kambodży w celu odszukania nieżyjącego od 26 lat żołnierza. Jak to zwykle bywa w powieściach Quinnella, nie wszystko jest takie proste jak by się można było spodziewać na początku.

Nie będę się dużo rozpisywał na temat tej...

• Thriller/sensacja/kryminał
  • Beletrystyka