Monastyr: Atlas Dominium

Seria: Monastyr: Fabularna Gra Dark Fantasy
Wydawnictwo: Portal

Atlas Dominium jest unikalnym zbiorem map krain i planów miast, przedstawiających najważniejsze miejsca na ziemiach Sojuszu. Obok map przedstawiających krainy, znajdziecie tu także mapki historyczne, polityczne, a nawet tak niezwykłe plany, jak fragment podziemnych korytarzy deviria ciągnących się pod ziemiami Kary! W sumie kilkadziesiąt map przydatnych zarówno MG jak i graczom!

Kirguel | 2015-05-28
Na półkach: RPG, Przeczytane

Bardzo fajny, klimatyczny dodatek do sesji Monastyru. Mapy są ładnie wykonane na dość solidnym papierze. Ale należy pamiętać, że papier jak to papier, ma w zwyczaju się drzeć, tym bardziej, że niektóre mapy są rozkładane.

Marcin J | 2012-11-15
Na półkach: Przeczytane, RPG