Neuroshima: Zabić Szczura

Seria: Neuroshima
Wydawnictwo: Portal

Pierwsza z serii obszernych scenariuszy przygód przeznaczonych do Neuroshimy! Na 48 stronach formatu B5 znajduje się pełna zwrotów akcji mini kampania, w której gracze będą mieli szansę odwiedzić Sharash, wstąpić w szeregi Valkirii, czy nawet wedrzeć się na tereny Molocha i spróbować wykraść mu coś bardzo cennego! Bohaterowie będą mieli możliwość zdobyć wielu interesujących przyjaciół i...

Pierwsza z serii obszernych scenariuszy przygód przeznaczonych do Neuroshimy!

Na 48 stronach formatu B5 znajduje się pełna zwrotów akcji mini kampania, w której gracze będą mieli szansę odwiedzić Sharash, wstąpić w szeregi Valkirii, czy nawet wedrzeć się na tereny Molocha i spróbować wykraść mu coś bardzo cennego! Bohaterowie będą mieli możliwość zdobyć wielu interesujących przyjaciół i sojuszników, choć i narobią sobie wielu wrogów!

Kawał przygody do rozegrania w ciągu trzech, czterech sesji, w sumie kilkadziesiąt godzin gry plus opis Sharash!

Franc | 2015-11-04
Przeczytana: 03 listopada 2015

Szczerze powiedziawszy dość średni scenariusz. Dużo strzelania, biegania bez celu i walki. Zupełnie nie w moim stylu, jednakże wiem, że są drużyny, które to lubią. Dla mnie osobiście bardziej podstawa do dalszych modyfikacji niż gotowy skrypt. Duży plus za dodanie pochodzenia z Sharrash, to zawsze miłe urozmaicenie rozgrywki.

Błażej Orluk | 2015-06-20

Dosyć ciekawy dodatek, nieznacznie jednak urozmaicający zabawę.

Kacper Lubecki | 2017-09-30
Abnormis | 2014-05-12