Pan Brat - czyli szlachcica sarmackiego opisanie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dzikie Pola". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: MAX PRO
83-921767-2-3
hobby
christov

Suplement do Szlacheckiej Gry Fabularnej Dzikie Pola: Rzeczpospolita w ogniu. Suplement ten zawiera rozszerzone wiadomości dotyczące tworzenia Konotacyi Pana Brata. Autorzy radzą co uczynić, by Pan Brat był postacią z krwi i kości. Ponadto przedstawione są przykładowe, gotowe postaci dla każdego szlacheckiego typu. Każda ze swym szlacheckim nazwiskiem, herbem, historią życia i współczynnikami...

Suplement do Szlacheckiej Gry Fabularnej Dzikie Pola: Rzeczpospolita w ogniu.

Suplement ten zawiera rozszerzone wiadomości dotyczące tworzenia Konotacyi Pana Brata. Autorzy radzą co uczynić, by Pan Brat był postacią z krwi i kości. Ponadto przedstawione są przykładowe, gotowe postaci dla każdego szlacheckiego typu. Każda ze swym szlacheckim nazwiskiem, herbem, historią życia i współczynnikami Cech oraz Biegłości. By tego było mało, każdy uważny czytelnik znajdzie kilkadziesiąt, krótkich motywów, które można rozwinąć do Dyariusza Przygody. Na koniec można znaleźć traktaty: Sarmacki savoir vivre, O nierówności szlacheckiej i O czeladzi szlacheckiej. Suplement z pewnością będzie bardzo przydatny wszystkim tym, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę ze Szlachecką Grą Fabularną Dzikie Pola: Rzeczpospolita w Ogniu. Wszelako doświadczone stepowe wilki, senatorowie i stare pijanice także znajdą tu coś dla siebie.

źródło opisu: polter.pl

źródło okładki: polter.pl