Dom nad wodą

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kamea". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Alfa - Wero
The House on the Strand
shaloma

Podobnie jak wielu powieściach Du Maurier, "Dom na wodą" zawiera w sobie element nadprzyrodzony (choć w tym przypadku może to być również potraktowane jako science fiction ). Element ten dotyczy możliwości mentalnego podróżowania w czasie i doświadczania wydarzeń historycznych na własnej skórze, jednak bez możliwości wywierania na nie jakiegokolwiek wpływu. Akcja powieści dzieje się w okolicach Kilmarth (gdzie Daphne du Maurier mieszkała od 1967) w pobliżu wsi Tywardreath, której nazwa, tłumacząc z języka kornwalijskiego, oznacza "dom na wodą".

lensyash | 2017-01-19
Przeczytana: 2011 rok