Poskramianie demonów

Tłumaczenie: Mira Michałowska
Cykl: Życie wśród dzikusów (tom 2) | Seria: Kamea. Biblioteka Powieści i Romansów
Wydawnictwo: Libros
Raising Demons
powieść, humor, wychowanie

Dalszy ciąg przygód bohaterów powieści Życie wśród dzikusów autorstwa znanej współczesnej pisarki amerykańskiej Shirley Jackson (1919-1965). Akcja Poskramiania demonów rozgrywa się również w pięknej scenerii Vermontu, w ogromnym domu pełnym psów, kotów, książek i... dzieci. Pogodna, przeurocza opowieść o codziennym - niecodziennym życiu pewnej sympatycznej rodziny. Seria Kamea. Biblioteka...

Seria Kamea. Biblioteka Powieści i Romansów t. 7

źródło opisu: Alfa, 1994

źródło okładki: olx.pl

cassieann | 2011-05-23

Książka absolutnie rewelacyjna. Poleciła mi ją kiedyś mama, gdy nudziłam się w sobotnie popołudnie, a biblioteka byłą już zamknięta. Wtedy to mama sięgnęła do domowej biblioteczki i wręczyła mi tą oto pozycję. Nie muszę chyba mówić, że książka mnie strasznie wciągnęła i jeden wieczór wystarczył mi na jej przeczytanie. Polecam.

KatarzynaWiera | 2018-09-11

Powinno być dawane po porodzie razem z wypisem ze szpitala. W zalewie literatury od matek przytłoczonych, zachwyconych, wysportowanych, bywających, sfrustrowanych i seksownych to nadal jedna z niewielu pozycji dla tych czytających.

momarta | 2014-09-06
Przeczytana: 02 września 2014