Pożegnalny list

Tłumaczenie: Julita Mirska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Kolekcja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Honor's promise
8323819882
miłość, powieść, romans, harlequin
Krystyna

Przez całe życie była przekonana, że nazywa się Honor O'Brien i jest jedyną córką ciężko pracującej kobiety. Gdy matka umarła, Honor przejęła założoną przez nią skromną restaurację. Pewnego dnia w jej lokalu pojawił się przystojny nieznajomy i zszokowana Honor dowiedziała się, że jest porwaną przed laty dziedziczką bogatego rodu. Honor udaje się do prawnika i tam z przerażeniem odczytuje...

Honor udaje się do prawnika i tam z przerażeniem odczytuje pozostawiony przez matkę list.

[Harlequin, 2004]

Anna Baj | 2016-10-29