Gry miłosne

Seria: Harlequin Orchidea
Wydawnictwo: Harlequin
Chances are
Dorota_1988

Brandon Rhodes, przystojny dziedzic niemałej fortuny, nie darmo został obwołany Kawalerem Roku przez prasę Nowego Orleanu. Jednak na Veronique Delacroix, która lubiła szokować miejscową socjetę, nie zrobiło to większego wrażenia. Nie przywiązywała wagi do pieniędzy, ceniła sobie niezależność, a w życiu kierowała się emocjami, a nie rozsądkiem. Czy mogła przypuszczać, że ją i Brandona połączy namiętność?

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: zdjęcie

palalela | 2017-10-15
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2017
Przeczytana: 15 października 2017

Zgrabny romansik z arystokracją nowego Orleanu w tle. Czyta się go szybko, łatwo i przyjemnie. Jeśli ktoś potrzebuje odmóżdżacza - ta lektura jest dla niego idealna.

tajus | 2012-06-22
Przeczytana: 21 czerwca 2012

Erica Spindler to urodzona w 1957 roku amerykańska pisarka i zdobywczyni kilku nagród literackich. Z wykształcenia artystka, z zamiłowania autorka romansów i thrillerów zawierających wątki romantyczne, które zyskały popularność w wielu krajach na całym świecie.

"Gry miłosne" to klasyczny, acz łagodny romans z nutą dobrego humoru. Opowiada o miłości dwojga ludzi, których oparty na grze i zabawie związek stopniowo przekształca się w prawdziwe uczucie. Ale jak to często w romantycznych opowieściach bywa, nic nie dzieje się w sposób idealny, dlatego też bohaterowie tego utworu Spindler będą musieli zmierzyć się z przeciwnościami losu pod postacią niewyjaśnionych spraw z przeszłości ich przodków.

Ona, Veronique Delacroix, to intrygująca, bezpośrednia i szalona młoda kobieta. On, Brandon Rhodes, to bogaty biznesmen, dla którego interesy są sprawą pierwszorzędną. Choć Veronique pracuje już od jakiegoś czasu w jednym ze sklepów Brandona, a więc jest on jej szefem, ich drogi na dobre...

bogu_m | 2014-01-22

Moja ulubiona autorka, nawet w wersji lekko romantycznej nie zawodzi.

Aniutek81 | 2014-10-14
Przeczytana: 01 października 2014

Choć Erica to moja ulubiona autorka, to niestety miłosnego opowiadania w jej wydaniu nie udało mi się dokończyć.
Nie jestem fanką takich cukierkowych opowieści, więc pewnie dlatego.
Ale próbowałam :)

Paulina | 2017-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2017

Świetna pozycja dla lubiących romanse. Lektura na chłodne wieczory. Polecam.

selayar | 2018-03-07
Andżelika | 2018-01-04