Idź za głosem serca

Tłumaczenie: Danuta Dowjat
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Da Capo
Follow Your Heart
romans, młodzieżowa, Kerri, Austin
kinia88s

Ocenianie ludzi na podstawie pozorów czy strzępów informacji zwykle bywa zgubne, o czym na własnej skórze przekonuje się Kerri Andrews, gdy poznaje Austina. Chłopak choć niezwykle przystojny, wydaje jej się bezdusznym egoistą. Tylko przypadek sprawia, że Kerri poznaje szczegóły związane z konfliktami w jego rodzinie, i dziewczyna widzi Austina w zupełnie innym świetle. A tak niewiele...

A tak niewiele brakowało, by zaprzepaściła szansę na przyjaźń z fantastycznym chłopakiem.
Przyjaźń... A może coś więcej?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://merlin.pl/Idz-za-glosem-serca_Bette-Headapo...»

Maggie_Rose Black | 2011-10-16
Przeczytana: 16 października 2011

Kolejna książka z tej serii o miłości, ale jednak coś przekazująca. Podobała mi się chociaż już wiadomo, że wszystko dobrze się skończy, bo jakby mogło być inaczej? Książki z tej serii są bardzo przewidywalne, ale dobre na taki przerywnik między cięższymi pozycjami. Podobała mi się i jeśli ktoś chciałby przeczytać jakąś książkę z tej serii to polecam.

Ciekawa, wciągająca i przyjemna. Bardzo fajna książka! ;)

Klaudia | 2015-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2015

Baardzo lekka książka. Przeczytałam ją w dwie godziny. Wszystkie wątki są tylko powierzchownie opisane, jednakże od takich książek nie oczekuję więcej. Nie nudziłam się podczas lektury tej pozycji, zakończenie, choć przewidywalne, jest fajnie opisane, więc daję 4, a nie 3 gwiazdki.

paoska16 | 2011-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2011

bardzo fajna,ciekawa książka :)

Eliza Elizka | 2013-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2013

Ta książka jest super !!!

jittery | 2016-12-02
Cirrruska | 2016-08-27