Pożeracz Serc

Tłumaczenie: Artur Gerard
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Da Capo
Heartrob
miłość
Monyyka

Szesnastoletnia Sam Morrison wciąż znajduje sobie nowe zajęcia. Najnowszym jest praca wolontariuszki w szpitalu miejskim. Jednym z pacjentów jest niewiele od niej starszy chłopiec, niezwykle przystojny, ale nieznośny - kapryśny i arogancki. Pielęgniarki go wprost nie cierpią. Jedyną osobą, która jakoś sobie radzi z kłopotliwym pacjentem, jest Sam. Dziewczyna spędza z nim coraz więcej czasu i coraz częściej o nim myśli, co wzbudza niepohamowaną zazdrość szkolnego kolegi, z którym przyjaźni się od lat. A może to z jego strony coś więcej niż przyjaźń?

Bardzo fajna książka. Łatwo mi się ją czytało. Polecam ;)

RebelQueen | 2010-08-24
Przeczytana: 2010 rok