Dreamskate
837157357X
Coffie

Lindsey uwielbia łyżwiarstwo figurowe. Kiedy w jej szkole pojawia się Paul, uczestnik ostatniej olimpiady, pasja sportowa spotęgowana uczuciem do tego przystojnego chłopaka zaczyna przysłaniać wszystko w jej życiu. Rola Królewny Śnieżki w spektaklu na lodzie i zdobycie serca Paula - co nie jest takie proste z powodu ślicznej Becki, którą chłopak wyraźnie się interesuje - jest dla Lindsey tak...

Rola Królewny Śnieżki w spektaklu na lodzie i zdobycie serca Paula - co nie jest takie proste z powodu ślicznej Becki, którą chłopak wyraźnie się interesuje - jest dla Lindsey tak ważne, że postępuje nie fair nawet wobec najlepszej przyjaciółki.
Czy opamięta się w porę?
A może zostanie na... lodzie?

Gdy pierwszy raz przeczytałam tą książkę pamiętam, że ani trochę mi się nie spodobała. Później jakoś tak się zdarzyło, że sięgnęłam po nią ponownie i to był totalny zwrot o 180 stopni. Teraz jest to jedna z moich ulubionych książek z tej serii. Bohaterowie są bardzo sympatyczni, a cała historia nie jest przesłodzona.

Jak wszystkie z tej serii romantyczna i przewidywalna, ale i tak warto ją przeczytać. ;)

Priada | 2012-09-28
Przeczytana: 12 września 2012

Rewelacja....czytając ją do tej pory mam jakieś dziwne uczucia w okolicach żołądka. Zakochałam się w głównych bochaterach. Lindsey kocha łyżwy i pewnego dnia spotyka na szkolnym korytarzu Paula - przystojnego olimpijczyka który ten rok spędzi w jej szkole. Lindsey zapisuje się na zajęcia łyżwiarskie i dowiaduje się że głównemu instruktorowi pomagac bedzie właśnie Phil. Dziewczyna wpada po uszy, jednak czy tylko ona?

paullie | 2012-07-27
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: lipiec 2012

świetna dla wszystkich nastolatek.
wymarzony chłopak, pasja i oczywiście kłótnie. taka książka spodoba się każdej dziewczynie. :)

pheeleon1996 | 2012-02-06
Przeczytana: 05 lutego 2012

Kiedy tylko mam ochotę oderwać się od poważniejszej literatury zazwyczaj sięgam albo po książki z tej serii albo literaturę fantastyczną, gdzie wszystko się dobrze kończy. Muszę przyznać, że początkowo "Królewna Śnieżka" średnio mi się podobała. Wraz z rozwojem akcji wydarzenia w książce bardziej mnie ciekawiły i kibicowałam bohaterce w zdobyciu Paula :)Jeśli ktoś chce oderwać się od poważnej tematyki powinien przeczytać kilka książek z tej serii.

AllegraDonau | 2012-09-11
Przeczytana: 11 września 2012

Przyjemna w czytaniu :) Podobała mi się historia :D a na końcu książki nawet się uśiechnełam :P cóż może w głębi duszy dalej pozostanę romantyczną nastolatkom :D Natomiast nie mogę powiedzieć nic złego na temat tej książki :D oczywiście każdy kto po nią sięga wie że nie jest to literatura górnolotna, jednak znakomicie potrafi odstresować i przenieść na moment w przyjemne zawirowania miłośne, takie małe nastoletnie harlequiny :D

Estera | 2011-11-04

Jak na tą serię to całakiem, całkiem.

akot89 | 2016-09-05
Na półkach: Młodzieżowa, Przeczytane