Niespełnione obietnice

Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Da Capo
Oh, Promise Me
romas, młodzieżowa, Meredith,
kinia88s

W wirze przygotowań do ślubu starszej siostry, Meredith jeszcze boleśniej odczuwa to, że jej chłopak ostatnio coraz bardziej ją zaniedbuje. Zak jest do tego stopnia zajęty zbieraniem pieniędzy na wymarzony samochód, że praktycznie przestali się widywać. Kiedy wbrew obietnicom nie pojawia się na ślubie, Meredith, by zwrócić jego uwagę, zaczyna udawać, że jest zaintersowana innym...

Kiedy wbrew obietnicom nie pojawia się na ślubie, Meredith, by zwrócić jego uwagę, zaczyna udawać, że jest zaintersowana innym chłopakiem.
Czy Zak uświadomi sobie, co może stracić?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://okladka....»

Bardzo fajna książka, zresztą jak cała seria. Polecam ;)

Bardzo podobała mi się ta książka. Jest ciekawa i wciągająca. Polecam wszystkim! :)

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 26 lutego 2006