Gloria Scott. Pierwsza sprawa Sherlocka Holmesa

Cykl: Sherlock Holmes
Wydawnictwo: Mozaika
Sherlock Holmes, audiobook
Lugal

Na podstawie książki "Sherlock Holmes Niepokonany". Pewnego zimowego wieczoru, gdy siedzieliśmy przy kominku, Sherlock Holmes zwrócił się do mnie: - Mam tu ciekawe papiery, Watsonie, które z pewnością cię zainteresują.Zresztą z innego jeszcze względu powinieneś się nimi zająć. Są to dokumenty dotyczące wypadku "Gloria Scott". A oto zawiadomienie, którego treść tak przeraziła sędziego...

Na podstawie książki "Sherlock Holmes Niepokonany".

Są to dokumenty dotyczące wypadku "Gloria Scott". A oto zawiadomienie, którego treść tak przeraziła sędziego Trevora, że zaraz po jego przeczytaniu zmarł...

Czyta: Leszek Teleszyński
Czas odtwarzania: 52 min.

macias | 2013-04-30
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 30 kwietnia 2013

Zawiodłem się :(

scu | 2011-10-13
Przeczytana: 13 października 2011

Czy ktoś mógłby oświecić mnie, co jest niezwykłego w tym opowiadaniu? Gdzie tu zagadka i jej rozwiązanie? Przeczytałem i zgłupiałem... Jeśli ktoś zechce mi pomóc, to proszę jako spoiler:)

Felshonbones | 2017-01-04
Owcozaur | 2016-08-07