Śmiertelne zauroczenie

Wydawnictwo: Libros
Lethal Seduction
83-7311-039-9
Aneta

Były kochanek, który porzucił ją dla innej, usiłuje do niej wrócić, nowy ukochany wystawia jej uczucie i cierpliwość na ciężką próbę, przeszłość ojca skrywa przerażające tajemnice. Madison Castelli, silna, dynamiczna, niezależna, musi się uporać z wieloma trudnymi, zdać by się mogło, przerastającymi ją sprawami. Ale nie tylko ona. W "Śmiertelnym zauroczeniu" poznajemy również dwie przyjaciółki...

Madison Castelli, silna, dynamiczna, niezależna, musi się uporać z wieloma trudnymi, zdać by się mogło, przerastającymi ją sprawami. Ale nie tylko ona. W "Śmiertelnym zauroczeniu" poznajemy również dwie przyjaciółki Madison – Jamie Novą, szczęśliwą na pozór mężatkę, która przyłapuje męża na zdradzie z mężczyzną i Carrie Hanlon, supermodelkę, która zasługuje na dyplom z egocentryzmu i pewności siebie.
Niezwykle wartka akcja, pełna zaskakujących wątków i poczucia humoru, toczy się w Nowym Jorku, Miami i Las Vegas.

mroźny_poranek | 2013-07-12
Przeczytana: 05 lutego 2013

Świetna książka. Intrygi mieszają się nienawiścią, a nienawiść z intrygami. I choć pod koniec książki można spodziewać się takiego, a nie innego zakończenia, mimo wszystko zakończenie to zaskakuje.
Książka jest miłą odskocznią od codziennej szarości.

johanna | 2011-05-12
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 12 maja 2011

Wspaniala ksiazka napisana jak scenariusz do filmu.Jackie -pisarka Joan-aktorka.
Ksiazka ukazuje jaki swiat wielkich slaw oraz dziennikarzy majacych z nimi do czynienia naprawde wyglada.
Pogratulowac Jackie odwagi za ukazanie prawdy o prostackich gwaizdach....
szybko sie czyta ta ksiazke-tak wciaga.

nietoperzyca | 2016-09-09
Przeczytana: 16 lutego 2016