Znak węża

Tłumaczenie: Aleksandra Januszewska
Cykl: 1-800-Jeśli-Widziałeś-Zadzwoń (tom 4)
Wydawnictwo: Amber
Sanctuary
Becky

Jessica znów ma ręce pełne roboty. W Święto Dziękczynienia zostaje zamordowany jej kolega Nate. W tym samym czasie przepada bez śladu mały Seth. Robi się naprawdę gorąco.

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2006

źródło okładki: Wydawnictwo Amber, 2006

red_diva | 2017-03-03
Przeczytana: 02 marca 2017

Każda olejna książka z serii podoba mi się coraz lepiej. Mimo, że książka jest młodzieżowa wciągnęła mnie od pierwszych stron. Jest dużo akcji, naprawdę cały czas coś się dzieje, strzelanina, morderstwo, sekta. O tym, że jest to młodzieżowa książka przypominają czasem wypowiedzi głównej szesnastoletniej bohaterki. Książka jest krótka i umili każdemu popołudnie.

lacerta | 2012-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2012

Naprawdę ciekawa i trzyma w napięciu. Trochę taki młodzieżowy kryminał. Ta część jest trochę podobna do poprzedniej, ale jakby już dojrzalsza. Porusza ważne kwestie: seksizm, rasizm. Dużo akcji przez co czyta się naprawdę szybko.

klaudiabla2 | 2011-06-23
Przeczytana: 30 maja 2011

To już czwarta część cyklu 1-800-Jeśli-Widziałeś-Zadzwoń, szkoda, bo jest ona przedostatnia. Jessica tym razem znów musi poradzić sobie z morderstwami znanych jej osób. Na początku myślałam, że książka będzie podobna do poprzedniej,, Bezpieczne miejsce”. Autorka pokusiła się tu jednak o gang i tajemniczy Znak węża. Poruszyła ważny temat jak szowinizm. To co, że ktoś wyznaje inną religię, ma inny kolor skóry? Przecież i tak jest takim samym jak my człowiekiem. Polecam, tym razem młodzieżowy kryminał, ale z przesłaniem.

Klaudia Gorczyca | 2015-02-12
Na półkach: Przeczytane, 2015, PDF
Przeczytana: 12 lutego 2015

Idealna książka po sesji. Nie wymaga od twojego mózgu niczego, poza przyjemnością czytania.
Fabuła całkowicie nieskomplikowana, raczej literatura dla osób w wieku 13 lat (pamiętam że szalałam w tym wieku za tą serią!). Zajmuje dokładnie 2 h i 30 minut, czyli tyle ile podróż Poznań-Wrocław. Czyta się lekko, szybko, w miarę przyjemnie (jeśli nie mamy żadnych wymagać co do literatury). Odpręża i relaksuje. Czego więcej chcieć?
Wciąż nienawidzę głównej bohaterki.

Bombkazestyropianu | 2014-09-01

Sąsiad Jess zostaje zamordowany, a Seth-młody żyd zostaje porwany. Jessika i Rob wpadają na ślad zbrodniarzy-"Prawdziwych Amerykanów" Świetna książka. Cudowna akcja. Jedna z moich ulubionych.

Wero | 2010-10-06
Przeczytana: 2009 rok

Mogę powiedzieć tylko tyle: świetna książka. Wciągająca, momentami zaskakująca, zresztą tak, jak wszystkie z tej serii.

Mystery | 2016-12-16
Na półkach: Przeczytane, Dla nastolatek
Przeczytana: 2007 rok

Super.

Charlie1608 | 2013-07-07
Na półkach: Przeczytane, Romanse, Kryminały
Przeczytana: 07 lipca 2013

Kolejna bardzo udana część 1-800-jeśli-widziałeś-zadzwoń. Świetna i z poczuciem humoru ;D Co najważniejsze charakter głównej bohaterki jest taki jaki każda dziewczyna powinna mieć - pewny siebie. I to jest najfajniejsze - nawet jeżeli książka jest dla nastolatków ;)
Zdecydowanie polecam ;D

Martyna | 2012-01-18
Przeczytana: 02 lipca 2011

Pod względem trzymania w napięciu bardzo podobna do poprzedniej, jednak tu autorka dołączyła jeszcze tajemnicze znaki, gangi, podpalenia... Oj, ciekawie się działo u Jess. Fajna. ;)

Amy392 | 2011-05-07
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Rok 2011
Przeczytana: 06 maja 2011

Niezła fabuła i dużo akcji, polecam!!