Zakochana Cheerleaderka

Okładka książki Zakochana Cheerleaderka Kieran Scott
Okładka książki Zakochana Cheerleaderka
Kieran Scott Wydawnictwo: Znak Cykl: Szkoła dla blondynek (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Szkoła dla blondynek (tom 3)
A Non-blonde Cheerleader in Love
Znak
2009-01-01
2009-01-01
9788324011988
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Kieran Scott literatura młodzieżowa szkoła dla blondynek

Trzecia, po Szkole dla blondynek i Brunetki kontratakują, zabawna i wciągająca opowieść o przygodach Annisy. Annisa odniosła już w nowej szkole kilka ważnych sukcesów: poradziła sobie z panującą tu niechęcią do brunetek, zdobyła wymarzonego chłopaka i razem ze swoją drużyną cheerleaderek wygrała zawody krajowe. Teraz jednak czeka ją zupełnie nowe wyzwanie: cheerleaderki stały się koedukacyjne! I jej chłopak został przyjęty do drużyny! z początku pomysł wydaje się jej świetny, lecz z czasem walka płci zaczyna zagrażać nie tylko drużynie, ale i związkowi Annisy i Daniela...

Ciekawa, ale nie tak, że biegnę żeby przeczytać.

6 grudnia
Najzdolniejszy Imperatorze!
Wiem, że jest dzisiaj świętego Mikołaja, ale ja nie o tym.
Dobrze wiesz, że w domach można odnaleźć różne skarby, ja jestem szczególnie łasy na te mające postać książki. Tym oto sposobem w łapki wpadła mi pozycja zatytułowana: „Zakochana cheerleaderka”. Pomyślałem sobie, że w tym tygodniu muszę się odmóżdżyć, dlatego przyszedł czas właśnie na tę książkę.
Obawiam się, że to nie była dobra decyzja.
Ani trochę się nie odmóżdżyłem.
(A może odmóżdżyłem się za bardzo?)
Za to nieźle wkurzyłem.
Jak dla mnie, ta książka była po prostu denerwująca.
Może i nie zaczytuję się w gatunku, jakim jest dziewczęca młodzieżówka (czy jakkolwiek powinienem to nazwać, Imperatorze),jednak przez moje łapki przewinęło się kilka pozycji o zbliżonym charakterze. I opowieść o cheerleaderce nie zalicza się do tych, które przypadły mi do gustu.
Z tego powodu do około pięćdziesiątej strony książkę czytałem, mając nadzieję, że to tylko złe pierwsze wrażenie. Do setnej czytałem pobieżnie każdą stronę. Potem zacząłem czytać pojedyncze słowa, omijając już całe kartki. Doczytałem potem końcówkę, aby się przekonać, czy nic mnie nie zadziwi. (Nie zadziwiło, Imperatorze; nie ten gatunek).

Na podstawie tego, co przeczytałem, napiszę Ci, jakie wady i zalety znalazłem w książce i dlaczego Ci ją odradzam, jeśli nie lubisz czytać o dziewczynkach, które kłócą się z chłopcami.
Za stary na takie bzdury
Nikodem

Całość: http://zaczytanejeze.blogspot.com/2018/04/zakochana-cheerleaderka-kieran-scott.html

6 grudnia
Najzdolniejszy Imperatorze!
Wiem, że jest dzisiaj świętego Mikołaja, ale ja nie o tym.

Podobnie ja poprzednie części, tak i ta książka jest przyjemna i lekka. Styl autorki jest prosty i zrozumiały. Czyta się ją szybko, głównie ze względu na to, że wciąga i nie przynudza. Akcja toczy się w normalnym tempie. Nie zwalania, ale też nie przyspiesza.
Bohaterzy są dobrze wykreowani, nie da się ich nie polubić.

Bohaterzy są dobrze wykreowani, nie da się ich nie polubić.

no cóż tytuł mówi sam za siebie, dla 15-latki super jak dla mnie.... chyba wyrosłam przy czytaniu górę wzięła ciekawość

Książkę czytałam parę lat temu, więc napiszę to co pamiętam. Książkę uznałam za fajną i nadal mam ją na półce. Fajny temat, fajna treść, bohaterzy niczego sobie, za to rozwiązywanie problemów i same ich problemy - prawie bezcenne. Po prostu chciałam o nich dalej czytać. Nie przeczytałam całej serii (chyba 4 czy 5 tomów),a tylko ten jeden, ale parę lat temu z chęcią przeczytałabym więcej :). Uważam ze książka jest OK i polecam.

Pełna recenzja: http://my-books-1220.blogspot.com/2012/10/zakochana-cheerleaderka.html
Blog z recenzjami książek "MyBooks - Nasze Recenzje" : http://my-books-1220.blogspot.com/

lekka, jeszcze do niej wrócę xD

lekka, jeszcze do niej wrócę xD

Bardzo interesująca książka dla młodzieży, można śledzić dalsze losy głównych bohaterów- Annisy i Daniela, które wcześniej poznajemy w : "Szkoła dla blondynek" oraz "Brunetki kontratakują", które również warto przeczytać.

prawie całą książkę ryczałam ze śmiechu

prawie całą książkę ryczałam ze śmiechu

Ciekawa historia raczej dla młodszych kobiet. Lekka i czasami zabawna.

Ciekawa historia raczej dla młodszych kobiet. Lekka i czasami zabawna.

O wiele gorsze niż poprzednia część, wszyscy bohaterowie mają problem z komunikacją.

• Młodzieżowe
  • Biblioteka