Zakochana Cheerleaderka

Cykl: Szkoła dla blondynek (tom 3)
Wydawnictwo: Znak
A Non-blonde Cheerleader in Love
9788324011988

Trzecia, po Szkole dla blondynek i Brunetki kontratakują, zabawna i wciągająca opowieść o przygodach Annisy. Annisa odniosła już w nowej szkole kilka ważnych sukcesów: poradziła sobie z panującą tu niechęcią do brunetek, zdobyła wymarzonego chłopaka i razem ze swoją drużyną cheerleaderek wygrała zawody krajowe. Teraz jednak czeka ją zupełnie nowe wyzwanie: cheerleaderki stały się koedukacyjne! I jej chłopak został przyjęty do drużyny! z początku pomysł wydaje się jej świetny, lecz z czasem walka płci zaczyna zagrażać nie tylko drużynie, ale i związkowi Annisy i Daniela...

soniek | 2011-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2011

Trzecia i zarazem ostatnia część przygód Annisy. Mimo iż czytałam ją z pełnym zaciekawieniem to muszę przyznać, że nie jest to najlepsza część. Jak dla mnie najlepsza z nich jest druga. Cała seria okazała się bardzo trafiona i nie żałuję, że ją przeczytałam. Wspaniałe książki w sam raz na oderwanie się od rzeczywistości.

Crimelpoint | 2016-04-23
Przeczytana: lipiec 2011

Podobnie ja poprzednie części, tak i ta książka jest przyjemna i lekka. Styl autorki jest prosty i zrozumiały. Czyta się ją szybko, głównie ze względu na to, że wciąga i nie przynudza. Akcja toczy się w normalnym tempie. Nie zwalania, ale też nie przyspiesza.
Bohaterzy są dobrze wykreowani, nie da się ich nie polubić.

gabriella | 2012-07-26
Przeczytana: 25 lipca 2012

Bardzo przyjemna, lekka a przede wszystkim wciągająca książka.
Opowiada o grupie cheerleaderek,które mają mnóstwo kłopotów z chłopakami. Czasem nawet się pośmiałam ; ) Polecam.

MyBooks Nasze-recenzje | 2013-01-11

Książkę czytałam parę lat temu, więc napiszę to co pamiętam. Książkę uznałam za fajną i nadal mam ją na półce. Fajny temat, fajna treść, bohaterzy niczego sobie, za to rozwiązywanie problemów i same ich problemy - prawie bezcenne. Po prostu chciałam o nich dalej czytać. Nie przeczytałam całej serii (chyba 4 czy 5 tomów), a tylko ten jeden, ale parę lat temu z chęcią przeczytałabym więcej :). Uważam ze książka jest OK i polecam.

Pełna recenzja: http://my-books-1220.blogspot.com/2012/10/zakochana-cheerleaderka.html
Blog z recenzjami książek "MyBooks - Nasze Recenzje" : http://my-books-1220.blogspot.com/

Yuuki | 2011-12-05

Im więcej jest takich książek tym lepiej dla Nas nastolatek!!!

dzikiepomidory | 2011-07-25
Na półkach: Przeczytane, Y2011
Przeczytana: 30 lipca 2011

Najlepsza część !

SuzAfro | 2014-03-16
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 31 stycznia 2014
karus96 | 2010-06-04

Jest to trzecia część przygód Annisy, którą można poznać w książce 'Szkoła dla blondynek' oraz 'Brunetki kontratakują'. Z piórem Kieran Scott spotkałam się już nie pierwszy raz-jest to jedna z moich ulubionych pisarek jeżeli chodzi o literaturę młodzieżową. Książka opowiada o grupie nastolatków, o ich przyjaźniach, miłościach, problemach i codziennym życiu. Bohaterowie nie są bardzo oryginalni, jednak w drużynie każda cheerleaderka jest inna-co bardzo cenię. Akcja dzieje się w tempie normalnym, co może oznaczać, że ani za szybko, ani za wolno. Książkę tę czytało mi się bardzo przyjemnie-aż nie chciałam jej odkładać po przeczytaniu ostatniej strony :). Bardzo mi szkoda, że to ostatnia część opowiadająca o przygodach Annisy i spółki. Ale jak to się mówi-wszystko co dobre, szybko się kończy ;).

Ervisha | 2010-10-21

Trzecia ostatnia część przygód Annisy, cheerleaderki – brunetki. Fabuła nie wymaga zbytnio myślenia, rozwodzenia się nad wydarzeniami. Mimo iż napisana lekkim, prostym językiem czytało mi się dość ciężko - jakoś nie mogłam "wejść" w fabułę. To takie typowe czytadło dla nastolatek

Kasia | 2011-03-27
Przeczytana: 27 marca 2011

Sięgnęłam po nią z sentymentu, i do autorki, i do cheerleaderek. Książka napisana nawet nieźle, ale ciężko mi się ją czytało. Może już po prostu z tego wyrosłam, nie wiem, ale fabuła, nawet, jak na książkę młodzieżową, wydawała mi się bardzo płytka. Jednak nie odradzę.