Zakochana Cheerleaderka

Cykl: Szkoła dla blondynek (tom 3)
Wydawnictwo: Znak
A Non-blonde Cheerleader in Love
9788324011988

Trzecia, po Szkole dla blondynek i Brunetki kontratakują, zabawna i wciągająca opowieść o przygodach Annisy. Annisa odniosła już w nowej szkole kilka ważnych sukcesów: poradziła sobie z panującą tu niechęcią do brunetek, zdobyła wymarzonego chłopaka i razem ze swoją drużyną cheerleaderek wygrała zawody krajowe. Teraz jednak czeka ją zupełnie nowe wyzwanie: cheerleaderki stały się koedukacyjne! I jej chłopak został przyjęty do drużyny! z początku pomysł wydaje się jej świetny, lecz z czasem walka płci zaczyna zagrażać nie tylko drużynie, ale i związkowi Annisy i Daniela...

Nikodem Jeżysławski | 2018-05-09

6 grudnia
Najzdolniejszy Imperatorze!
Wiem, że jest dzisiaj świętego Mikołaja, ale ja nie o tym.
Dobrze wiesz, że w domach można odnaleźć różne skarby, ja jestem szczególnie łasy na te mające postać książki. Tym oto sposobem w łapki wpadła mi pozycja zatytułowana: „Zakochana cheerleaderka”. Pomyślałem sobie, że w tym tygodniu muszę się odmóżdżyć, dlatego przyszedł czas właśnie na tę książkę.
Obawiam się, że to nie była dobra decyzja.
Ani trochę się nie odmóżdżyłem.
(A może odmóżdżyłem się za bardzo?)
Za to nieźle wkurzyłem.
Jak dla mnie, ta książka była po prostu denerwująca.
Może i nie zaczytuję się w gatunku, jakim jest dziewczęca młodzieżówka (czy jakkolwiek powinienem to nazwać, Imperatorze), jednak przez moje łapki przewinęło się kilka pozycji o zbliżonym charakterze. I opowieść o cheerleaderce nie zalicza się do tych, które przypadły mi do gustu.
Z tego powodu do około pięćdziesiątej strony książkę czytałem, mając nadzieję, że to tylko złe pierwsze wrażenie. Do setnej...

soniek | 2011-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2011

Trzecia i zarazem ostatnia część przygód Annisy. Mimo iż czytałam ją z pełnym zaciekawieniem to muszę przyznać, że nie jest to najlepsza część. Jak dla mnie najlepsza z nich jest druga. Cała seria okazała się bardzo trafiona i nie żałuję, że ją przeczytałam. Wspaniałe książki w sam raz na oderwanie się od rzeczywistości.

Crimelpoint | 2016-04-23
Przeczytana: lipiec 2011

Podobnie ja poprzednie części, tak i ta książka jest przyjemna i lekka. Styl autorki jest prosty i zrozumiały. Czyta się ją szybko, głównie ze względu na to, że wciąga i nie przynudza. Akcja toczy się w normalnym tempie. Nie zwalania, ale też nie przyspiesza.
Bohaterzy są dobrze wykreowani, nie da się ich nie polubić.

gabriella | 2012-07-26
Przeczytana: 25 lipca 2012

Bardzo przyjemna, lekka a przede wszystkim wciągająca książka.
Opowiada o grupie cheerleaderek,które mają mnóstwo kłopotów z chłopakami. Czasem nawet się pośmiałam ; ) Polecam.

MyBooks Nasze-recenzje | 2013-01-11

Książkę czytałam parę lat temu, więc napiszę to co pamiętam. Książkę uznałam za fajną i nadal mam ją na półce. Fajny temat, fajna treść, bohaterzy niczego sobie, za to rozwiązywanie problemów i same ich problemy - prawie bezcenne. Po prostu chciałam o nich dalej czytać. Nie przeczytałam całej serii (chyba 4 czy 5 tomów), a tylko ten jeden, ale parę lat temu z chęcią przeczytałabym więcej :). Uważam ze książka jest OK i polecam.

Pełna recenzja: http://my-books-1220.blogspot.com/2012/10/zakochana-cheerleaderka.html
Blog z recenzjami książek "MyBooks - Nasze Recenzje" : http://my-books-1220.blogspot.com/

Ervisha | 2010-10-21

Trzecia ostatnia część przygód Annisy, cheerleaderki – brunetki. Fabuła nie wymaga zbytnio myślenia, rozwodzenia się nad wydarzeniami. Mimo iż napisana lekkim, prostym językiem czytało mi się dość ciężko - jakoś nie mogłam "wejść" w fabułę. To takie typowe czytadło dla nastolatek

Kasia | 2011-03-27
Przeczytana: 27 marca 2011

Sięgnęłam po nią z sentymentu, i do autorki, i do cheerleaderek. Książka napisana nawet nieźle, ale ciężko mi się ją czytało. Może już po prostu z tego wyrosłam, nie wiem, ale fabuła, nawet, jak na książkę młodzieżową, wydawała mi się bardzo płytka. Jednak nie odradzę.

Yuuki | 2011-12-05

Im więcej jest takich książek tym lepiej dla Nas nastolatek!!!

dzikiepomidory | 2011-07-25
Na półkach: Przeczytane, Y2011