Ostatni lot

Wydawnictwo: Adamski i Bieliński
Final Flight
okręt, terror, bomba
dona

Kiedy na pokładzie amerykańskiego lotniskowca o napędzie atomowym klasy Nimitz pojawia się rutynowa wycieczka dziennikarzy, nic nie zapowiada zbliżającego się ataku terrorystycznego. Ponieważ w magazynach okrętu znajdują się bomby atomowe, od powodzenia ataku zależy równowaga sił na świecie. Dowódcą sił powietrznych lotniskowca jest Jake Chirurg Grafton - znany polskiemu czytelnikowi z poprzednich powieści Coontsa - i to właśnie on musi stawić czoło napastnikom.

Garbaty-Aniol11 | 2015-03-10
Przeczytana: 06 lutego 2015

Czarna Seria nie zawodzi, Coonts i jego bohater Grafton wciąż w dobrej formie, szkoda że wydawnictwo już dokonało żywota.
Polecam, lektura rozkręca się w miarę czytania.

ZygZag | 2017-01-04
butrus | 2016-11-28