Wolność

Wydawnictwo: Rebis
Liberty
szpieg, terror, islam, zdrajca

Na ławce w cichym zakątku parku na Manhattanie zaledwie kilka kilometrów od ruin wież World Trade Center szpieg Janos Ilin przekazuje admirałowi Jake owi Graftonowi alarmującą wiadomość: skorumpowany rosyjski generał sprzedał cztery głowice jądrowe radykalnej islamskiej grupie terrorystycznej zwanej Mieczem Islamu. Terroryści zamierzają zdetonować bomby w Ameryce, wszczynając świętą wojnę między zachodnią cywilizacją a światem islamu. Polując na nich, Grafton z konieczności trafia w bagno polityków, technomiliarderów, zdrajców i szpiegów. Szybko przekonuje się, że nie wszyscy terroryści pochodzą z Bliskiego Wschodu. Nie brakuje i takich, którzy udają amerykańskich patriotów.

ROB | 2017-02-03
Kacper | 2015-11-25