Kłamcy i złodzieje

Wydawnictwo: Rebis
Liars & Thieves
dowództwo, komandos, zabójca, intryga
dona

Tommy Carmellini ma dowodzić ochroną farmy w wirginijskiej głuszy, gdzie przesłuchiwany jest przerzucony z Rosji były archiwista KGB. Gdy jednak Tommy przybywa na miejsce, strażnicy nie żyją, a oddział amerykańskich komandosów podpala właśnie budynki. Próbując znaleźć ocalałego z rzezi Rosjanina, Carmellini z łowcy staje się: zwierzyną. Zabójcy depczą mu po piętach. Kto stoi za tym bezwzględnym polowaniem w dżungli politycznych intryg i co ma do ukrycia?
Stephen Coonts, absolwent West VirginiaUniversity i University of Colorado School of Law, to były pilot marynarki wojennej i weteran z Wietnamu. Debiutował w 1986 roku doskonale przyjętym Lotem Intrudera. Jego książki 14 razy znajdowały się na liście bestsellerów ?New York Timesa?. Nakładem REBISU ukazały się thrillery: Hongkong, Kuba, USS America i Wolność.

Marzena Bakan | 2014-12-30
Przeczytana: 28 marca 2014

Tommy Carmellini ma dowodzić ochroną farmy w wirginijskiej głuszy, gdzie przesłuchiwany jest przerzucony z Rosji były archiwista KGB. Gdy jednak Tommy przybywa na miejsce, strażnicy nie żyją, a oddział amerykańskich komandosów podpala właśnie budynki. Próbując znaleźć ocalałego z rzezi Rosjanina, Carmellini z łowcy staje się: zwierzyną. Trzymająca w napięciu!

Jerzyk | 2016-03-24
Mandarynka11 | 2015-09-28