Kłamcy i złodzieje

Wydawnictwo: Rebis
Liars & Thieves
dowództwo, komandos, zabójca, intryga
dona

Tommy Carmellini ma dowodzić ochroną farmy w wirginijskiej głuszy, gdzie przesłuchiwany jest przerzucony z Rosji były archiwista KGB. Gdy jednak Tommy przybywa na miejsce, strażnicy nie żyją, a oddział amerykańskich komandosów podpala właśnie budynki. Próbując znaleźć ocalałego z rzezi Rosjanina, Carmellini z łowcy staje się: zwierzyną. Zabójcy depczą mu po piętach. Kto stoi za tym bezwzględnym polowaniem w dżungli politycznych intryg i co ma do ukrycia?
Stephen Coonts, absolwent West VirginiaUniversity i University of Colorado School of Law, to były pilot marynarki wojennej i weteran z Wietnamu. Debiutował w 1986 roku doskonale przyjętym Lotem Intrudera. Jego książki 14 razy znajdowały się na liście bestsellerów ?New York Timesa?. Nakładem REBISU ukazały się thrillery: Hongkong, Kuba, USS America i Wolność.

Sławomir | 2017-01-24
Na półkach: 2017, Przeczytane
Przeczytana: 24 stycznia 2017

Ogólnie rzecz biorąc można poczytać ale szału nie ma. Nie kaleczy zmysłów ni treścią ni formą, pomysł od biedy, jednak brakło tego czegoś. Nie było mi trudno odkładać książkę.
Jak ktoś lubi gatunek, lubi czytać, to myślę, że można poczytać.

Marzena Bakan | 2014-12-30
Przeczytana: 28 marca 2014

Tommy Carmellini ma dowodzić ochroną farmy w wirginijskiej głuszy, gdzie przesłuchiwany jest przerzucony z Rosji były archiwista KGB. Gdy jednak Tommy przybywa na miejsce, strażnicy nie żyją, a oddział amerykańskich komandosów podpala właśnie budynki. Próbując znaleźć ocalałego z rzezi Rosjanina, Carmellini z łowcy staje się: zwierzyną. Trzymająca w napięciu!

ROB | 2017-02-03
Jerzyk | 2016-03-24