Daleka przystań

Tłumaczenie: Agnieszka Maj
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Sprzed Lat 35". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Dove's way
powieść amerykańska
dzinka

Po przeżytej tragedii Finnea Winslet postanawia wrócić z Afryki do Bostonu, swego rodzinnego miasta, by tam zacząć wszystko od nowa. Podczas podróży poznaje Matthew Hawthorne'a, który ocala jej życie podczas katastrofy kolejowej. Choć sama czuje się źle w nastawionym do niej nieprzychylnie środowisku bogatych bostończyków, znajduje w sobie dość siły, by spłacić dług wdzięczności swojemu wybawcy. Wychodzi za niego za mąż, ale tylko po to, by pomóc mu odzyskać zdrowie, miłość córeczki i równowagę ducha po śmierci pierwszej żony i skandalu, w który był zamieszany, a potem odejść. Czy jednak Matthew pozwoli na to, by Finnea porzuciła go i w samotności żyła tylko przeszłością?

Beata Kucharska | 2015-10-11
Agata | 2015-06-21