Diablica na balu debiutantek

literatura piękna
Hanna Szajowska
Pi do kwadratu
przeszłość rodzina miłość konflikt awantura

Okropna płycizna intelektualna.Gdybym jej nie dostała,do przeczytania,z pewnością,z własnej woli nie sięgnęłabym po to.Nie tego się spodziewałam.Stąd taka a nie inna ocena tego czegoś.NIE POLECAM!

Książka przypadkowo wyłapana w kawiarni z książkami. Równie przypadkowo mnie wciągnęła pomiędzy kolejnymi łykami serwowanej lemoniady i nie chciała tak łatwo wypuścić ze swoich objęć za sprawą celnie ukazanego, humorystycznego podejścia do postrzegania snobizmu i relacji rodzinnych. Umiejętnie wykreowana przez autorkę bohaterka w sposób cięty włada swoimi kwestiami a wątek...

Jak już kiedyś pisałam nie jestem w stanie przejść obojętnie obok książek o bajecznie bogatych ludziach, Diorach, Guccich i wakacjach na małych tropikalnych wysepkach. Najlepiej żeby akcja działa się w Stanach i był wątek miłosny. Książka ideał <3
Taka właśnie jest ‘Diablica na balu debiutantek’ Lindy Francis Lee, książka, która od wieków leżała na stosie hańby do...

Ciekawa fabuła.
Lekka i przyjemna.
Szybko się czyta.

Lekkie, łatwe i przyjemne, poziom mniej więcej taki jak amerykańskie filmy. W sam raz na zabicie czasu w deszczowy wieczór.

lekka i przyjemna książka na długie, zimowe popołudnia :)

Trafiłam na tą książkę przez przypadek. Na początku miałam obiekcje czy ją przeczytać, sądziłam, że będzie to kolejna kiepska komedia z kolejnym jednakowo kiepskim wątkiem romantycznym. Pomyliłam się! Oczarowała mnie ta książka. Szczególnie spodobały mi się błyskotliwe dialogi, jednak wydaje mi się, że największą zaletą książki jest podjęcie tematu relacji rodzinnych. W...

Bardzo przyjemna, lekka lektura, która (przyznam się od razu) nie zachwyciła mnie, ale czytając kolejne strony chciałam wiedzieć co się dalej wydarzy, aż rzucając wszelkie domowe obowiązki dotarłam do końca. Książka opowiada o pierwszej miłości , która nigdy nie rdzewieje - jak mogli przekonać się bohaterowie.

Idealna historia jak pokonać to co było w przeszłości. Pokazuje jak z tym walczyć i mimo wbrew pozorom pokonac potworne lęki, które dla zwykłych ludzi są niczym. Bahaterka jest wyrazista i charakterna, potrafi twardo postawic na swoim.

Super książka:) Jetem bardzo zadowolona, nie jest nudna i na prawdę fajnie przy niej mija czas:)

• Z biblioteki
  • 2012