Nieoczekiwany spadek

Tłumaczenie: Anna Reszka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Sprzed Lat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Once a mistress
dona

Wielki miłośnik kobiet, czternasty markiz Templeston, niespodziewanie ginie wraz z uroczą towarzyszką podczas sztormu. Jego jedyny syn, hrabia Andrew Ramsey, dowiaduje się z testamentu, że prócz tytułów i ogromnego majątku przypadł mu w udziale "zaszczyt" opiekowania się wszystkimi kochankami ojca. Jedna z nich wciąż zamieszkuje w rodowej posiadłości, gdzie niebawem ma spocząć śp. markiz z konkubiną. Pragnąc uniknąć skandalu, hrabia postanawia pozbyć się niechcianej lokatorki. Jakież jest jego zdumienie, gdy w tajemniczej damie rozpoznaje swą była narzeczoną, która porzuciła go w dniu ślubu. Czy to możliwe, aby markiz uwiódł swą przyszłą synową? Czy rzeczywiście Kathryn jest matką przyrodniego brata Andrew? Co zrobić z miłością, która wybucha na nowo?

źródło opisu: Pol-Nordica, 2002

źródło okładki: Pol-Nordica

esperanza | 2013-03-04
Przeczytana: 02 listopada 2009

Fragmenty:
• „Książki zawsze należą do ludzi. Wszystkie noszą ślady swoich właścicieli oraz autorów i osób, które ich zainspirowały”

monikacik | 2016-07-22
Na półkach: Romans, 2016, Przeczytane