Trudny wybór

Tłumaczenie: Agata Dwilewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Classic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
7 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The choice
dona

Gillian Giles, prześliczna, młoda kobieta, której eteryczna uroda oczarowała londyński wielki świat, stacza zwycięski pojedynek z niechcianym zalotnikiem. Lecz jej umiejętności samoobrony nie zdadzą się na nic wobec konkurów Damona Rydera, najlepszej Partii Sezonu. Gdy oboje wplątują się w kompromitującą sytuację, Damon oświadcza się skonsternowanej Gilly. Większość młodych dam oddałaby wiele za tak przystojnego i bogatego męża. Gilly ma jednakże własne zdanie na ten temat - a ponadto kilka tajemnic do ukrycia. Wierzy, że małżeństwo z Damonem jest niemożliwe, lecz Damon z taką samą determinacją chce ją przekonać, iż nie ma racji. Na domiar złego, dwóch innych zalotników, których urokowi trudno się oprzeć, również usiłuje ją zdobyć. Czy niezłomnej Gilly, prześladowanej przez trzech piekielnie elokwentnych mężczyzn, uda się nie zakochać?

źródło opisu: Pol-Nordica, 2005

źródło okładki: polnordica.com.pl

Goszka | 2014-10-31

Klasyczny romans, nic dodać, nic ująć. Ale podobał mi się. Czyta się lekko i przyjemnie, nie zwraca się uwagi na ubogi styl.

pennylancaster | 2016-10-17
Calebornia | 2016-03-11