Niezwykły dar losu

Cykl: Talizman (tom 3) | Seria: Romanse Sprzed Lat
Wydawnictwo: Pol-Nordica
How to treat a lady
avonek

Rodzinie Harriet Ward grozi ruina finansowa. Jeśli Wardowie w określonym terminie nie spłacą kredytu, ich majątek stanie się własnością banku. Aby przesunąć kolejną ratę, matka wymyśla dla Harriet bogatego narzeczonego, kapitana statku, który ma być gwarantem wypłacalności rodziny. Urzędnicy bankowi są jednak uparci - żądają dowodów na istnienie tajemniczego kandydata do ręki dziewczyny. I nagle zdarza się cud - Harriet natyka się w lesie na postrzelonego przez rozbójników hrabiego Chase'a St. Johna. Udziela rannemu pomocy. wmawiając mu jednocześnie, że jest jej narzeczony. Chase decyduje się odegrać rolę wielbiącego pannę adoratora, ale nie wie, że cena, jaką może zapłacić za tę zabawę, jest wysoka.

źródło opisu: Pol-Nordica, 2004

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Erato | 2014-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2014

Lekka, pełna humoru fabuła :)

emerytka19 | 2017-07-26
alla29 | 2017-01-29