W pułapce przeznaczenia

Tłumaczenie: Wiesław Lipowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse sprzed Lat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Swan's Grace
romans
Wanda

Sophie Wentworth, młoda wiolonczelistka, zyskuje europejską sławę swoimi, nieco skandalizującymi występami. Wtedy właśnie otrzymuje od ojca list, wzywający ją do jak najszybszego powrotu do Bostonu. Uradowana nagłym zainteresowaniem ze strony mało czułego do tej pory ojca, spełnia jego życzenie. Okazuje się, że ojciec nie tylko sprzedał jej rodzinny dom, ale i zaręczył ją z Graysonem Hawthorne, przedstawicielem bostońskiej socjety, człowiekiem o nieposzlakowanej opinii. Sophie już od dzieciństwa się w nim podkochiwała, ale gorzka tajemnica z okresu wczesnej młodości, a także obecny styl życia sprawiają, że nawet nie powinna myśleć o spełnieniu marzenia sprzed lat.

Acik | 2016-11-28
Beata Kucharska | 2015-10-11