Kryształ

literatura młodzieżowa
Wydawnictwo Niebieskie
2024-04-22
2024-04-22
kryształ young adults new adults poznań jakub łaszkiewicz używki dopalacze narkotyki

To książka dla młodych, a przeczytałam ja- dużo starsza i nie żałuję. Na początku trochę mnie znudziła i już myślałam, że odstawię na kiedyś. Jednakże z kolejnymi stronicami zauważyłam, że ta monotonia to celowa zagrywka autora. Ha! Sprytnie! Potem zaczęło się dziać! I potem złość, że opowieść drogi się zakończyła W TAKIM MOMENCIE! Teraz czekam na kolejną część.
Napisana językiem młodych ludzi. Dialogi barwne, rytm zachowany, dostateczna ilość przymiotników.
Autorowi życzę powodzenia.

Napisana...

"Kryształ" to książka która was zaskoczy. Choć rzadko sięgam po książki o takiej tematyce, a już szczególnie z akcją rozgrywającą się w Polsce tak ta mnie porwała i zostanie ze mną na długo. Przyjemnie i szybko się ją czyta. Historia Adama wciągnęła mnie tak bardzo, że nie chciałam się od niej oderwać, więc na parę godzin straciłam kontakt z światem. Nie jest monotonna, cały czas się coś dzieje a kiedy myślisz, że nic cię już nie zaskoczy następuje kolejny zwrot akcji. Przyjemna obyczajowa książka do której na pewno wrócę nie raz.

Jakub Łaszkiewicz Kryształ Zobacz więcej