Ostatni grzech

Anna Stachowiak Wydawnictwo: ABM RECORDS biografia, autobiografia, pamiętnik
ABM RECORDS
2024-02-16
2024-02-16

Wielkie gratulacje dla Autorki! Aniu jesteś genialna! Wszystkie Twoje książki są tak lekko napisane, że człowiek nie wie kiedy je przeczytał. Historia napisana na faktach o pięknej miłości dwojga ludzi. Ale żeby też nie było kolorowo to również o problemach w życiu codziennym.

Wielki smutek, że ta cudowna a zarazem ostatnia książka z tej serii dobiegła końca. Standardowo jak w poprzednich częściach wzruszająca historia. Pięknie opowiedziana miłość do Boga i siebie nawzajem. Wielki szacun dla autorki, bo świetnie pisze. Ma do tego talent.

W końcu doczekałam się kolejnej książki autorstwa Anny Stachowiak pod tytułem „Ostatni grzech”. Niestety jest to ostatnia część powieści, która jest także jej autobiografią oraz jej męża Adama Stachowiaka. Muszę przyznać, że od pierwszej publikacji zakochałam się w tej opowieści, a czytając drugą i trzecią książkę moje uczucia jeszcze bardziej się powiększyły. Z całego serca polecam każdemu sięgnąć po „Ostatni grzech”. Bo naprawdę warto. Mam nadzieję, że autorka jeszcze nie jedną jeszcze książkę napisze. Czego jej życzę. Bo książki Anny Stachowiak pochłania się praktycznie za jednym tchem. I nie idzie się od nich oderwać. I ma się wrażenie, że jest się w jakiejś części bohaterem książki. Jeszcze raz polecam każdemu zapoznać się z treścią tej cudownej powieści. Jednakże trzeba przeczytać dwie poprzednie, żeby mieć świadomość jak cała historia się rozpoczęła.

Witam wszystkich serdecznie. Moi drodzy. Czas ucieka bardzo szybko, ale nic na to nie poradzimy. Musimy pracować i cały czas działać realizując swoje marzenia. Molom książkowym polecam czytać fajne i ciekawe książki.
Zapraszam was po kolejną recenzję przeczytanej książki, z której jestem ogromnie zadowolony.

Opinia:

Autorka: Anna Stachowiak.
Tytuł: Ostani Grzech.
Przeczytano stron: 306.
Wydawnictwo: ABM RECORDS.

Ostatnii Grzech. To ostatnia część bestsellerowej powieści, autorstwa Anny Stachowiak.
Muszę przyznać, że bardzo mnie zaciekawiła. W tej i ostatniej części Anna i Adam muszą zmierzyć się z wieloma przygodami, które napotkali w swoim życiu. Jedno jest pewne: Nigdy nie można się poddawać. Wspólne życie czasami nie jest zbyt łatwe. Ale obecni bohaterowie o nie zawalczyli. Czy wszystko im się udało? Tego wam jak zwykle nie zdradzę, bo książkę musicie sami przeczytać. Polecam. Moja ocena to: 1000 /1000 punktów. Ciekawe historie warto czytać. Jest świetnie.
Pozdrawiam serdecznie. 😯

Opinia:

Autorka: Anna Stachowiak.
Tytuł: Ostani...

Po prostu coś pieknego, przeczytałam wszystkie 3 częsci jednym tchem. Nie dało się ich odłożyć na później. Zaciekawienie na to nie pozwalło. Czytając książki oczy wyobraźni ekranizowały wszystko. Swoją drogą bardzo chętnie bym obejrzała ekranizacje. Wielkie Brawa dla Autorki

Niesamowita, wzruszająca historia

Niesamowita, wzruszająca historia

• Polscy autorzy

Dodaj cytat z książki Ostatni grzech