Wyśpiewaj mi przyszłość

2022-01-01
2022-01-01

Niesamowita, wzruszająca historia

Niesamowita, wzruszająca historia

Niesamowita opowieść o miłości wywołująca u czytelnika łzy!

Niesamowita opowieść o miłości wywołująca u czytelnika łzy!

Cudowna książka. Czytając ją mam wrażenie jak bym autorka rozmawiając że mną opowiadała swoją historię. Czytając tę książkę dosłownie czuję óniemal namacalnie wszystko Przepiękna książka!

Piękna, wciągająca i wzruszająca historia. Opowieść jak z bajki, a jednak prawdziwa. Z przyjemnością obejrzałam bym ją na ekranie.

Cudowna książka!

Cudowna książka!

Ona, zwyczajna dziewczyna, która już odlicza miesiące do ślubu. On, młody chłopak, trochę pogubiony, którego życie zdążyło doświadczyć.. Oboje znaleźli się w tym samym miejscu, w wybranym przez Boga czasie, po to, by dalej pójść już razem. Wystarczyło jedno spojrzenie, jeden uśmiech, i całonocna rozmowa. On już wiedział, że dla niej wyśpiewa najpiękniejszą przyszłość.. A ona? Przecież za pół roku czeka ją ślub z innym..
Historia jak z bajki, a wydarzyła się naprawdę. I nadal trwa.

Ania i Adam Stachowiak. Usłyszałam ich historię po raz pierwszy kilka tygodni temu na live u @tolloczko.klaudia i zostałam nią zaczarowana. Gdy tylko trafiła w moje ręce pierwsza część powieści autobiograficznej napisanej przez Anię, wszystko inne poszło na bok i od razu zaczęłam czytać. Nie oderwałam się od książki ,dopóki nie padło ostatnie słowo.
W tej 1 części zatytułowanej "Wyśpiewaj mi przyszłość", Ania przeprowadza nas drogą jaką przeszła, pełną wątliwości, niepewności, lęku, aż do momentu, gdy wszystko stało się oczywiste i nareszcie takie jakie być powinno. Historia opowiedziana z dwóch stron, Ani i Adama, wciągnęła mnie od samego początku. Cudowna, wzruszająca, ale i z dawką humoru, nie pozwoliła mi się nudzić ani przez chwilę. Czytałam życie tej dwójki i przeżywałam razem z nimi każdy dylemat, każdą chwilę szczęścia, ale i rozstania. Oboje skradli moje serce. Ona swoim spojrzeniem na świat, energią, wiarą, on swoją wrażliwością widoczną w muzyce i tekstach oraz miłością do Ani.
Ich historia jest dowodem na to, że warto w życiu zaryzykować i zawalczyć, gdy chodzi o miłość, pomimo różnic i tego co sądzą inni..

Książka tak wciąga, że nie można przestać ją czytać. Jest jedną z lepszych książek jaką czytałam w ostatnim czasie. Przeczytałam już drugą część i nie mogę się doczekać trzeciej.

Książka rewelacja !!! Czyta się ją jednym tchem (na tel. to już wcale ;P). Powoduje całą gamę emocji. Trudno je aż opisać słowami. Tą książkę TRZEBA po prostu przeczytać !! <3 POLECAM!!!

Sięgnęłam po tę książkę z ciekawości, z pełnego szczęścia i wiary, że miłość przezwycięża wszystko. A dowodem jest piękne małżeństwo Stachowiaków.
.....
Pierwsze spotkanie. On młodszy, Ona starsza i za niedługo ślub. Pierwsze zdanie. "Cześć. Będziesz moją żoną."
.....
Od samego początku czytałam z szerokim uśmiechem na twarzy. Przeżywałam ich magiczną przygodę, przeciwności losu, drogi jakie musieli pokonać, by trafić na Siebie.
Ich historia niesie dużo nauki życiowej. Ania pokazuje na własnym przykładzie, że nie warto trwać przy czymś tylko dlatego, że czuje się obowiązek by zadowolić innych. Jest to cholernie trudne, lecz warto podążać za głosem serca i za marzeniami. Trzeba być sobą we wszystkim co się robi. Dobrze rozumiałam emocje i myśli autorki. Natomiast Adam pokazuje, że warto robić z uporem to co Ci serce pokazuje. Okazywać miłość, być bezpośrednim, wrażliwym, cichym chłopakiem. Stanowczy, kiedy walczy o wspólną przyszłość, że w to uwierzyłam.
To jest w tej książce najlepsze, że historia przedstawiona jest Nam z dwóch stron. Tytuły rozdziałów zatytułowane piosenkami bardzo dobrze odzwierciedlały momenty z życia Adama i Ani. Z każdą stroną ciekawość sięga zenitu i myślę, że nie zniknie niezależnie od ponownych spotkań z książką. Pokazuje ważną sprawę, o której się mało mówi, która jest ciężką decyzją, ale wartą. Dowiecie się o czym mówię, gdy sięgniecie po nią.

Dziękuję Aniu, za opowiedzenie tej pięknej historii, za powód, że przepadłam i za łzy wzruszenia 🥺💛 Zabieram się za drugą część i w tej chwili mogę powiedzieć, że czekam z niecierpliwością na trzecią.

.....

Przepiękna i szalenie poruszająca historia życia Ani i Adama Stachowiaków, osób niezwykle wyjątkowych skromnych, wrażliwych i empatycznych, doświadczonych przez los, którzy uwierzyli w miłość od pierwszego wejrzenia pod wpływem wielu zdarzeń i zbiegów okoliczności.

Obie książki "Wyśpiewaj mi przyszłość" i "Bóg jeden wie" napisane są w taki sposób, że czytelnik ma wrażenie, iż jest gdzieś obok bohaterów, jest obserwatorem całego ciągu zdarzeń, przeżywając wszystko razem z nimi. Po przeczytaniu każdej z części czuje ogromny niedosyt, ma wrażenie, jakby czegoś mu brakowało, tak bardzo, że chciałby poznać dalsze losy tych dwojga ludzi.

Na szczęście autorka stanęła na wysokości zadania i już w grudniu 2023r. planuje wydać kolejną, ostatnią część autobiografii, pt. "Ostatni grzech".

Dopełnieniem tej wzruszającej historii są utwory Adama, muzyka i artysty, a obecnie męża Ani, który na początku ich wspólnej drogi wziął udział w programie telewizyjnym "The Voice of Poland", gdzie dotarł do etapu bitew. Biorac udział w talent show ujął jurorow miedzy innymi swoją wrażliwością, urokliwą barwą głosu, ale przede wszystkim napisanym i zaśpiewanym utworem dedykowanym swojej mamie, która była mu bardzo bliska, a która odeszła gdy Adam miał zaledwie 15 lat. Wszystko to opisane zostało w dwóch wydanych już książkach autorstwa Ani.

Całym sercem polecam wszystkie części autobiografii. Jestem przekonana, wręcz pewna, że każda z osób, która kupi pierwszą, bez zastanowienia zrobi to po raz kolejny, kupując drugą, a w przyszłości i trzecią, nie zapominając o płycie "Dotrę na szczyt", a to wszystko opatrzone wyjątkowymi dedykacjami ich autorów.

"Wyśpiewaj mi przyszłość" i "Bóg jeden wie", to książki, które powinien przeczytać każdy. Ukazują nie tylko trudną drogę do miłości tych wspaniałych ludzi, ale są także drogowskazem i przykładem dla innych. Uczą, że nie warto się poddawać, nie warto się zadręczać i rezygnować z marzeń, że warto zaryzykować i iść własną drogą, podążać za głosem serca, które nigdy nas nie zawodzi i wskazuje tę właściwą.
To klasyka gatunku, która powinna znaleźć się w każdej domowej biblioteczce.

Aniu, Adamie, dziękuję, za to, że podzieliliście się z nami - czytelnikami Waszą historią, że dzięki Wam moje wieczory z książką były inne niż wszystkie. Były wyjątkowe. Dziękuję za to, że Wasza historia wniosła do mojego życia wiele cennych wartości i ważnych wskazówek na przyszłość.

Jesteście cudowni!!!
Cieszcie się tym co macie, a macie to, co najcenniejsze i najpiękniejsze - miłość, zdrowie i siebie nawzajem. Tworzycie wspaniałą rodzinę. Nie zmieniajcie się.
Trwajcie w tym bezgranicznie całe swoje życie. Dbajcie o tę MIŁOŚĆ!

DZIĘKUJĘ...
gabi.iskierka