Bóg jeden wie

2023-05-15
2023-05-15

Niesamowita, wzruszająca historia

Niesamowita, wzruszająca historia

Recenzja kontynuacji historii miłosnej Ani Stachowiak pt. "Bóg jeden wie".

Jakie to było piękne. Brak słów. Ich pierwsze spotkanie w domu Adama...
Z każdej strony bije miłość, troska, szczerość, zakłopotanie, namiętność i dużo tęsknoty. Jak również miłość rodzinna, miłość do Śląska i gór. Moja dusza romantyczki bardzo pokochała ich historię. Myślę, że dużo osób marzy o Takiej miłości.

To coś więcej niż piękna opowieść o miłości. To połączenie zbłąkanych dusz. To prowadzenie przez życie do pięknego celu na całe życie. Niespodziewane, a jakże mocne i prawdziwe.
Uświadamia bardzo, że to Ty sam decydujesz jak przeżyjesz swoje własne życie. Tylko i wyłącznie Ty.

Bardzo szybko strony zamieniają się w kolejne rozdziały. Jak się zacznie nie chce się skończyć. Z wielkimi emocjami dowiadywałam się jak ciężko było przezwyciężyć Wam rozpoczęcie nowej drogi muzycznej, lecz jesteście przykładem, że prawdziwa miłość jest w stanie pokonać wszystko!

"Bóg jeden wie" co przyniesie Nam przyszłość. 💛

Recenzja kontynuacji historii miłosnej Ani Stachowiak pt. "Bóg jeden wie".

Jakie to było piękne. Brak słów. Ich pierwsze spotkanie w domu Adama...

Kontynuacja części pierwszej...ahh <3 Cudownej historii ciąg dalszy. Najpiękniejsza historia o miłości, jaką czytałam i to najprawdziwsza ;) Już to pisałam wiele razy, ale napiszę raz jeszcze a co tam ;p Jesteście przecudownym małżeńtwem ( w tym momencie już rodziną),która jest modelem do naśladowania w 100%.

Również nie mogę doczekać się 3 części ;))
Pozdrawiam serdecznie ;*

Również nie mogę doczekać się 3 części ;))
Pozdrawiam serdecznie ;*

Przepiękna i szalenie poruszająca historia życia Ani i Adama Stachowiaków, osób niezwykle wyjątkowych skromnych, wrażliwych i empatycznych, doświadczonych przez los, którzy uwierzyli w miłość od pierwszego wejrzenia pod wpływem wielu zdarzeń i zbiegów okoliczności.

Obie książki "Wyśpiewaj mi przyszłość" i "Bóg jeden wie" napisane są w taki sposób, że czytelnik ma wrażenie, iż jest gdzieś obok bohaterów, jest obserwatorem całego ciągu zdarzeń, przeżywając wszystko razem z nimi. Po przeczytaniu każdej z części czuje ogromny niedosyt, ma wrażenie, jakby czegoś mu brakowało, tak bardzo, że chciałby poznać dalsze losy tych dwojga ludzi.

Na szczęście autorka stanęła na wysokości zadania i już w grudniu 2023r. planuje wydać kolejną, ostatnią część autobiografii, pt. "Ostatni grzech".

Dopełnieniem tej wzruszającej historii są utwory Adama, muzyka i artysty, a obecnie męża Ani, który na początku ich wspólnej drogi wziął udział w programie telewizyjnym "The Voice of Poland", gdzie dotarł do etapu bitew. Biorac udział w talent show ujął jurorow miedzy innymi swoją wrażliwością, urokliwą barwą głosu, ale przede wszystkim napisanym i zaśpiewanym utworem dedykowanym swojej mamie, która była mu bardzo bliska, a która odeszła gdy Adam miał zaledwie 15 lat. Wszystko to opisane zostało w dwóch wydanych już książkach autorstwa Ani.

Całym sercem polecam wszystkie części autobiografii. Jestem przekonana, wręcz pewna, że każda z osób, która kupi pierwszą, bez zastanowienia zrobi to po raz kolejny, kupując drugą, a w przyszłości i trzecią, nie zapominając o płycie "Dotrę na szczyt", a to wszystko opatrzone wyjątkowymi dedykacjami ich autorów.

"Wyśpiewaj mi przyszłość" i "Bóg jeden wie", to książki, które powinien przeczytać każdy. Ukazują nie tylko trudną drogę do miłości tych wspaniałych ludzi, ale są także drogowskazem i przykładem dla innych. Uczą, że nie warto się poddawać, nie warto się zadręczać i rezygnować z marzeń, że warto zaryzykować i iść własną drogą, podążać za głosem serca, które nigdy nas nie zawodzi i wskazuje tę właściwą.
To klasyka gatunku, która powinna znaleźć się w każdej domowej biblioteczce.

Aniu, Adamie, dziękuję, za to, że podzieliliście się z nami - czytelnikami Waszą historią, że dzięki Wam moje wieczory z książką były inne niż wszystkie. Były wyjątkowe. Dziękuję za to, że Wasza historia wniosła do mojego życia wiele cennych wartości i ważnych wskazówek na przyszłość.

Jesteście cudowni!!!
Cieszcie się tym co macie, a macie to, co najcenniejsze i najpiękniejsze - miłość, zdrowie i siebie nawzajem. Tworzycie wspaniałą rodzinę. Nie zmieniajcie się.
Trwajcie w tym bezgranicznie całe swoje życie. Dbajcie o tę MIŁOŚĆ!

DZIĘKUJĘ...
gabi.iskierka

Wspaniała książka. Genialnie napisana ale to tylko i wyłącznie zasługa autorki. Jak już się ją zacznie czytać to trzeba ją skończyć gdyż tak bardzo wciąga. Na podstawie tej książki możnaby jak najbardziej nagrać film. Z jak największą przyjemnością polecam tą opartą na faktach książkę przeczytać.

Skończyłam! Pomimo, że książka wciągnęła mnie jak poprzednia część to czytalam ja 2 miesiące 🙈 nie wiedzieć czemu chyba te przerwy były potrzebne, żeby lepiej przeżyć całą historię, wypadek to szok, wyprowadzka - morze łez, a najbardziej, no najbardziej wzruszył mnie moment w którym Adam przygotował relaksującą kąpiel - Mała rzecz, a cieszy 🥺🥹😍
Ta dwójka tak bardzo zasłużyła na Siebie i tak bardzo mocno to czują, że ta Miłość się tak wylewa i uderza w Nas wszystkich rykoszetem!!! 😍😍😍💜💜💜

Ta dwójka tak bardzo...

Dzisiaj przychodzę do Was z książką którą napisało życie. "Bóg jeden wie" to kontynuacja historii miłosnej Ani i Adama, która wydarzyła się naprawdę.
W tej części poznajemy dalsze losy bohaterów. Dowiadujemy się czy Ania zdążyła na pociąg i dokąd ją on zaprowadził.

Ja jestem zakochana w tej historii, myślałam, że "Wyśpiewaj mi przyszłość" była super książką, ta część okazała się jeszcze lepsza, aż się boję co zaserwuje autorka w kolejnej części.
Przez książkę się płynie, styl Ani jest tak przyjemny, że książkę się pochłania na raz. Pomyśleć, że to dopiero jej druga powieść, ja mam wrażenie jakby autorka była stworzona do pisania.

Chce Wam przypomnieć, że to co zostaje opisane w książce, przydarzyło się naprawdę. Życie, które można pomyśleć nie powinno się wydarzyć. Czytając tę historię były momenty, że nie dowierzałam w to co spotkało bohaterów.
Prawdziwa miłość, to nie tylko kwiatki i serduszka, to wspólne odczuwanie i przyciąganie, które jest aż namacalne przez bohaterów. To ciężkie życiowe wybory i rozterki. Ryzyko, które poświęcili dla swoich uczyć, jest rozczulające.
Każdemu życzę takiej miłości jaka połączyła Anię i Adama. Mimo przeciwności losu, dali radę i mam wrażenie, że jeszcze bardziej ich to połączyło. Jako medialne osoby, pokazują swoją miłość do siebie, którą nie jeden powinien zazdrościć.

Ja dziękuję Wam za tę historię, bo to wiara dla niejednej zagubionej duszy, że prawdziwa miłość istnieje i może się zdarzyć w najmniej oczekiwanym momencie.

Książki są warte przeczytanie, więc kto jeszcze nie posiada swojego egzemplarza, zapraszam na profil autorki @_annastachowiak.

Na koniec tylko dodam, że przez cały czas czytania książki, towarzyszyła mi muzyka @adamstachowiakofficial. To dopiero dodaje magii tej historii.

[Współpraca reklamowa z @_annastachowiak]

#recenzja #recenzjaksiążki #wspolpracabarterowa #wspolpracareklamowa #polskabookstagramerka #polskibookstagram #polskiebookstagramy #czytampolskichautorów #czytajlegalnieipozwóllegalnieczytaćinnym #adamstachowiak #annastachowiak #lubieczytac #czytampopolsku #bokstagramtopasja #bookstagramphotography #bookstagramphotochallenge #boks #czytaniejestsexy #polishbookstagram #instabook

Równie przyjemnie się ją czyta jak pierwszą część. W tej części jest więcej szczegółów dnia codziennego i danych wydarzeń, ale nadal jest budowane napięcie, co sprawia, że książka wciąga, a strony same się czytają. Polecam

Autorka pozwoliła mi wejść w jej historię.. Porwała mnie do swojego świata... to było coś cudownego .. Przeżywałam emocje razem z Anią... Aniu dziękuję!!!

Piękna książka. Wzbudza ogromne emocje, uczucia.
Czułam się jakbym to ja przeżywała tę historię.
Zaczęłam czytać..., a tu już koniec. Szybko mi minął na niej czas.
Czekam nieciepliwie na kolejną część.

Piękna książka. Wzbudza ogromne emocje, uczucia.
Czułam się jakbym to ja przeżywała tę historię.
Zaczęłam czytać..., a tu już koniec. Szybko mi minął na niej czas.
Czekam nieciepliwie na kolejną część.

• 52 książki 2023
  • Polscy autorzy