Trzymaj się, Mańka!

Okładka książki Trzymaj się, Mańka! Małgorzata Kalicińska
Okładka książki Trzymaj się, Mańka!
Małgorzata Kalicińska Wydawnictwo: Estymator Cykl: Mańka (tom 2) literatura piękna
Mańka (tom 2)
Estymator
2023-11-06
2017-09-27
literatura polska Małgorzata Kalicińska Trzymaj się Mańka

Okładka książki A miało być tak pięknie! Katarzyna Kalicińska, Małgorzata Kalicińska
A miało być ta... Katarzyna Kalicińsk...
Okładka książki Irena Basia Grabowska, Małgorzata Kalicińska
Irena Basia Grabowska, Ma...
Okładka książki Kochana moja: Rozmowa przez ocean Basia Grabowska, Małgorzata Kalicińska
Kochana moja: ... Basia Grabowska, Ma...

To jednak nie moje klimaty. Odkładam szkoda czasu. Po następny tom nie sięgam.

To jednak nie moje klimaty. Odkładam szkoda czasu. Po następny tom nie sięgam.

Lektura zwróciła moją uwagę na kilka kwestii, które aktualnie są obecne w moim życiu. I skłoniła do pewnych przemyśleń i wniosków. Miejscami banalna, trochę nawet płytka, niemniej myślę że nie przypadkowo akurat teraz ją przeczytałam. Przypadki są tylko pozorne 😉 A teraz chcę przeczytać trzecią część.

Bardzo miłe czytadło Polska- Korea, dużo wiadomości kulinarno-kwiatowych.

Bardzo miłe czytadło Polska- Korea, dużo wiadomości kulinarno-kwiatowych.

Troche się obawiałam po innych opiniach ze będzie nudno, ze będę się męczyć, bo to grubasek jest i będzie mi szkoda odłożyć. A jednak czytało się miło, dobrze się bawiłam. Nie żałuje.

"Trzymaj się Mańka" i "Miłość na walizka" to drugi i trzeci tom cyklu "Mańka". Bardzo spodobała mi się ta seria polecam każdemu kto chciałby poczytać o życzliwej i czułej miłości a także o trudnych wyborach, rozstaniach i powrotach oraz niespodziewanych możliwościach. Wszystko przedstawione dość prawdziwie można także troszke pozwiedzać Koreę Południową, Bali, Fuerteventurę, Lizbonę, Finlandię a nawet Australię.

Wieje nudą. Przewidywalna, powielająca współczesne uprzedzenia. Mały plus za informacje o Korei.

Miłość w dojrzałym wieku to wspaniała historia. Opis wspaniałego świata super. Polecam.

Nie potrzebny wątek gejów .Który nic nie wnosi do książki. Na stare lata też można dobrze się bawić.Plus ciekawostki o Korei.

Ta Kalicińska.
Miejscami ją uwielbiam i uważam za fajną babkę. A za chwilę jej nie znoszę, bo rzuca takim tekstem, że ...
Trochę przegadana, ewidentnie bazująca na blogu, ale niezła. Trochę o jedzeniu, trochę historii ludzkich, trochę romansu i dojrzałego seksu. Najmniej o Korei, więc jak ktoś tego oczekuje to się zawiedzie.
Czytana przez Martę Klubowicz - bez przesadnej interpretacji, z dobrym naśladownictwem wschodniego akcentu Olgi i twardego angielskiego w ustach Polaków. I te cichutko zaśpiewane fragmenty różnych piosenek, które wybrzmiewają w książce. Zdecydowanie dzięki interpretacji pani Klubowicz książka zyskuje

Ta Kalicińska.
Czytana przez Martę Klubowicz - bez przesadnej...

Taka średnia, dłużyła mi się.

Taka średnia, dłużyła mi się.

• 2017
  • Przeczytane w 2018