Nieświęta rodzina

Okładka książki Nieświęta rodzina Danuta Noszczyńska
Okładka książki Nieświęta rodzina
Danuta Noszczyńska Wydawnictwo: XAUDIO Cykl: 7 Grzechów Głównych (tom 3) literatura piękna
7 Grzechów Głównych (tom 3)
XAUDIO
2022-01-01
2022-01-01
Literatura polska

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

"NIEŚWIĘTA RODZINA" - Cykl: 7 Grzechów Głównych (tom 3) - DANUTA NOSZCZYŃSKA
Podtytuł tomu to: rozwiązłość.

Kolejność tomów
"Zła miłość" tom 1
"Futra, perły i łzy jak piołun gorzkie" tom 2
"Nieświęta rodzina" tom 3
"Jesteś tylko dla mnie" tom 4
"Wszystkiemu winni są faceci" tom 5

Kolejna część cyklu to opowieść jak ważne są wartości i poukładane życie wyniesione z domu. Czy można kochać i tego nie widzieć czy lepiej uganiać się za przyjemnościami. Ciężki temat jaki jest przedstawiony w postaci życia Agi. Życie Agi opisane jest od najmłodszych lat, aż po dorosłość.
Babcia zapobiegliwa, ukrywająca nałóg swojej córki, a mamy Agi, tata Agi wciąż przebywający poza domem. Co spowodowało, że mało widział i wiele nie wiedział, więc nie uczestniczył w wychowaniu córki.
Jednak potem następuje zwrot akcji, jaki? Zostawiam Was z niedopowiedzeniem, by zachęcić do czytania lub słuchania.
Polecam choć temat tej książki to rozwiązłość.
Książka w formie ebook i audiobook dostępna na Legimi.
Lektorka także na plus

OCENA 09/10
53/24 ( 08/04)/ OBYCZAJ 42/24
ilość stron: 360
DATA I wyd: 10.11.2017
DATA WYD: 01.01.2022
czas przewidziany czytania: 6 h 00 min.
Czas słuchania: 09 h 09 min

#rozwiązłość
#DanutaNoszczyńska
#Nieświętarodz

"NIEŚWIĘTA RODZINA" - Cykl: 7 Grzechów Głównych (tom 3) - DANUTA NOSZCZYŃSKA
Podtytuł tomu to: rozwiązłość.

Kolejność tomów
"Zła miłość" tom 1
"Futra, perły i łzy jak piołun gorzkie" tom 2
"Nieświęta rodzina" tom 3
"Jesteś tylko dla mnie" tom 4
"Wszystkiemu winni są faceci" tom 5

A mnie ta książka bawi do łez! Fakt, temat życiowy, sama prawda o niektórych z nas, ale napisane to z takim pazurem, dialogi świetne, hasła na czasie, że choć jestem wybredna co do obyczajówek to ta książka powaliła mnie na kolana. Mimo wszystko polecam osobom lubiącym się pośmiać.

Ja uważam,że to jest ciekawa.Ksiazka, napisana.Ladnym językiem .Rodzina jest tu ,i chłopiec.Wiwcej nie wymyślę.Jestem śpiący.I ładnie to mi się podobało.

Straszna i smutna i jak już myślisz sobie, że nie chcesz jej dalej czytać bo nie udźwigniesz, zaczyna się pojawiać nadzieja...

Powieść obyczajowa dotykająca ważkiego tematu: rozwiązłości i cudzołóstwa. O ile "Zła miłość" była napisana rewelacyjnie, tutaj doznałam rozczarowania - temat został potraktowany zbyt pobieżnie, bez psychologicznego podłoża. Ot zdrady... jedno kocha bez miary drugie zdradza bez umiaru... jakieś to wszystko bez głębi, bez emocji. Nierzeczywista - jak źle, to źle, jak dobrze to za słodko. Przeczytałam, ale oczekiwałam dużo więcej.

Po raz kolejny przyszło mi chwalić książkę Pani Danuty Noszczyńskiej. Ale to na prawdę bardzo dobra książka. Porusz trudne tematy, jest zaskakująca, ciekawa, nie sposób się od niej oderwać.

2037

Jedna z lepszych książek tej autorki.

Jedna z lepszych książek tej autorki.

Fajna książka

Fajna książka

Nie podobał mi się zbyt wulgarny styl. Mam wrażenie, że autorka do końca nie zdecydowała się czy chce napisać książkę poważnie podchodzącą do tematu, czy komedię, wyszło coś ni to pies - ni wydra.

Moje wielkie rozczarowanie. Pisarka przeszła samą siebie w swojej wyobraźni. Pisze typowa rodzina. Nic bardziej mylnego. Dziadek, babiarz, zdradzający non stop żonę ,babka naiwna i głupio zakochana, matka pijaczka, córka nie wiadomo co, w rodzinie gej z żoną kobietą, transwestytą i to typowa rodzina? Początek rozwleczony to niebotycznych podboi dziadka. Tak prostacka i beznadziejna pozycja, że aż szok. Po pierwszych dobrych 2 tomach trudno w to uwierzyć. Dałem rady do połowy książki i koniec. Szkoda sobie umysł zaśmiecać tak niskim poziomem treści.

Dodaj cytat z książki Nieświęta rodzina