Przebudzenie dzikiej duszy. Packrafting i Bikerafting.

Okładka książki Przebudzenie dzikiej duszy. Packrafting i Bikerafting. Daniel Tokarz
Okładka książki Przebudzenie dzikiej duszy. Packrafting i Bikerafting.
Daniel Tokarz Wydawnictwo: Bookplan.pl sport
sport
Przebudzenie dzikiej duszy. Packrafting i Bikerafting.
Bookplan.pl
2023-07-10
2023-07-10
packraft packrafting bikerafting spływy kajakowe spływy packraftem polskie rzeki

Bardzo dobra pozycja dla adeptów packraftingu lub dla osób które lubia wędrować z plecakiem i chciałyby w trakcie wędrówki móc spłynąć rzeką lub jeziorem.

Autor jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych packrafciarzy w Polsce. Prowadzi projekt 200 rzek w ramach którego ma zamiar spłynąć 200 rzekami w naszym kraju.

Książka zawiera informacje m. in o:
- co to jest packrafting
- historia packraftingu
- z czego taka łódka jest zrobiona i jakie ma wady
- zasady bezpieczeństwa
- jaki packraft wybrać
- opis różnych akcesoriów - plecak, wiosła, ubiór
- planowanie wypraw
- bikerafting, skirafting i scooterrafting czyli jak łączyć packrafting z jazdą rowerem, jazda na nartach oraz elektryczna hulajnogą
- pływanie po jeziorach oraz po morzu
- rozwój duchowy - medytacja w lesie lub podczas spływu, mindfulness itp
- prawo wodne
- serwis packraftów
- opis subiektywnie 50 najlepszych odcinków rzek w Polsce do spłynięcia

Książka zawiera informacje m. in o:
- co to jest...

Długo przeze mnie wyczekiwana książka o packraftingu. Autor, bardzo aktywny packrafter, nie ogranicza się wyłącznie do prezentacji wiedzy na temat samej dyscypliny. Podpowiada jak przy okazji pływania wzbogacić naszą wiedzę ogólną i rozwijać ścieżkę rozwoju duchowego. Książka napisana dobrym językiem, uzupełniona wieloma fotografiami. Zdecydowanie polecam.

Nie kupuj tej książki…

bo może zmienić Twoje podejściie do życia:…trochę…ale może:)

Jesteś na to gotów?

A czemu nie:)
Ale pamiętaj!
To nie tylko książka o packraftach,sprzęcie,bushcraft’cie, spławnych rzekach, obserwacji przyrody.
Sà w niej cenne informacje np. jakim sprzętem ( z packrafta ) ratować kogoś bez kamizelki…nie ,nie jest to rzutka ani wiosło czy wyrzucenie za burtę teściowej (mama złapie tego topielca co?)

Jeżeli w swoim życiu zrobiłeś dużo, chcesz się odstresować i szukasz sposobu, to Daniel Tokarz to już zrobił. Wie jak Ci doradzić: od medytacji po obserwację przyrody z doborem aplikacji odróżniania ptaków:)
Po co?
Ano po to aby na naszej jednostce pływającej stres poszedł precz.

Za mało?
No to seks:)

Seks na packrafcie…no…tu już musisz kupić książkę aby dowiedzieć się więcej…nie będę zdradzał szczegółów bo nie będziesz wiedział gdzie po wszystkim szukać kleszcza…
Ale Daniel wie…;)

Polecam…książkę (żeby nie było:)

Mikołaj

Nie kupuj tej książki…

bo może zmienić Twoje podejściie do życia:…trochę…ale może:)

Jesteś na to gotów?

A czemu nie:)
Ale pamiętaj!

Dodaj cytat z książki Przebudzenie dzikiej duszy. Packrafting i Bikerafting.