REIT-y Inwestowanie w nieruchomości

REIT-y Inwestowanie w nieruchomości
Global Profit
2022-01-01
2022-01-01

Dobra książka, ale tylko i wyłącznie dla osób początkujących, nie mających wcześniej styczności z inwestycjami w REIT-y i spółki dywidendowe. Autor porusza podstawowe zagadnienia związane z tymi formami inwestycji.

Osoby bardziej zaawansowane, mające już jakieś doświadczenie, nie wyniosą z niej żadnej nowej wiedzy. Dla takich inwestorów, lepszym wyjściem będzie poszukiwanie informacji na specjalistycznych blogach, specjalizujących się w tych tematach.

Książka w przystępny sposób zajmuję się tematem pieniędzy w oparciu o inwestowanie w nieruchomości. Najbardziej podoba mi się w niej to, że nie przytłacza informacjami o nieruchomościach. Przez co po jej przeczytaniu chciałam brać się, za kolejne książki autora i zacząć inwestować. Niestety kolejnych książek autora nie przejdę, bo są nafaszerowane informacjami, które mnie przytłoczyły i trochę zmęczyły.
Ton książki jest bardzo sympatyczny i cieszę się, że na nią trafiłam.

Świetny temat. Szkoda, że w Polsce bardzo trudno osiągalny.

Świetny temat. Szkoda, że w Polsce bardzo trudno osiągalny.

Podstawowa wiedza na temat REITów w pigułce, napisana lekkim i przyjemnym stylem.

• Storytel
  • Przeczytane - rozwój