Sekrety home stagingu

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse
Katrina

Chcesz szybko sprzedać lub wynająć nieruchomość? Nie wiesz, jak wyróżnić się spośród tysięcy konkurencyjnych ofert? Być może jesteś inwestorem lub agentem nieruchomości, który mimo częstych prezentacji nie osiąga satysfakcjonujących wyników w sprzedaży mieszkań i domów. Być może zastanawiasz się, jak to możliwe, że niektóre biura pośrednictwa nieruchomości po tygodniu sprzedają dom, który wcześniej był wystawiany przez kilka lat. Odpowiedzią może być home staging. Home staging to działania przygotowujące nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu, mające na celu jak najszybszą sprzedaż lub wynajem obiektu. Głównym zabiegiem w home stagingu jest inscenizacja nieruchomości, równie ważne są jednak podstawowe zabiegi związane z posprzątaniem mieszkania, drobnymi naprawami, zmianami funkcjonalnymi czy depersonalizacją. Główne korzyści wynikające z home stagingu: – przyspieszenie procesu sprzedaży lub wynajmu nieruchomości; – korzyści finansowe dla inwestora; – możliwość natychmiastowego wprowadzenia się do mieszkania przez kupującego lub najemcę; – ograniczenie kosztów marketingowych związanych z długą ekspozycją oferty na rynku. W książce znajdziesz porady warte nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Daniel Tokarz – licencjonowany pośrednik nieruchomości, obecnie w trakcie zdobywania uprawnień rzeczoznawcy majątkowego. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu aranżacji wnętrz i certyfikowany home stager. Licencjonowany operator drona. Od 2004 roku właściciel firmy inwestującej w nieruchomości i produkty zapewniające dochód pasywny. Prywatnie mąż Magdy oraz tata Zuzi i Jaśka. Pasjonat żeglarstwa, golfa, astronomii, matematyki finansowej, tańca, wspinaczki, snowkitingu i nurkowania. Uwielbia fotografię panoramiczną.

źródło opisu: https://www.ravelo.pl/sekrety-home-stagingu-daniel...(?)

źródło okładki: https://www.rozpisani.pl

książek: 1902
Kamila | 2017-12-12
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 12 grudnia 2017

Dla mnie świetna książka, bardzo dobrze opisana, możliwa od razu do wykorzystania.

Lukas | 2017-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2017