Biblia Rentiera - jak generować przychody pasywne i zdobyć wolność finansową

Daniel Tokarz Wydawnictwo: Rozpisani.pl biznes, finanse
Rozpisani.pl
przychody pasywne wolność finansowa źródła przychodów pasywnych
biznes, finanse
przychody pasywne wolność finansowa źródła przychodów pasywnych

Must have dla tych, co chcą się dowiedzieć jak generować przychód pasywny. Wiele rad pokrywa się z tymi w "Fastlane milionera" autorstwa MJ DeMarco, ale też wiele nowych rzeczy się osobiście dowiedziałem :)

Książka bardzo dobra. Najbardziej podoba mi się to że autor podaję konkretne kwoty liczby oraz wzory przydatne w tej tematyce, nie ma tutaj lania wody jak w podobnych książkach o tej tematyce. Jedyne zastrzeżenie mam do tego że mogła by rozwijać jeszcze bardziej niektóre tematy.

Hasło "Biblia" to zwykle pełne omówienie jakiejś tematyki. Tutaj raczej należałoby użyć wyrazu "Przegląd". W każdym razie jak na przegląd, pozycja całkiem niezła.

Doskonała pozycja dla wszystkich dywersyfikujących swoje przychody. Także dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że powinni je dywersyfikować tzn. zupełnych laików, którym byłam i ja (oczywiście, po biblii już nie jestem). Przystępnie, jasno i ciekawie. Zdecydowanie polecam!

Muszę przyznać, że w tematach, które zostały opisane w książce jestem kompletnym laikiem ( na razie :) ) Znalazłam w niej wiele ciekawych i cennych informacji. dlatego polecam każdemu

Polecam każdemu, kto jest nastawiony na uzyskiwanie dochodów pasywnych.

Wiele ciekawych informacji w tej pozycji. Będę mógł zaktualizować własne szkolenie odnośnie dochodów pasywnych i już wiem, że idę w dobrym kierunku. Teraz należy być tylko wytrwałym w tym co robię.

Gorąco zachęcam do przeczytania każdemu, co jest nastawiony na dywersyfikację własnych przychodów.

• 2020
  • Audiobook