Egomaniac

Egomaniac
Empik Go
2023-07-12
2023-07-12
prawnik terapeutka praca biuro pomoc temperament przyciąganie romans miłość namiętność seks

Okładka książki Drań z Manhattanu Vi Keeland, Penelope Ward
Drań z Manhattanu Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Milioner i bogini Vi Keeland, Penelope Ward
Milioner i bogini Vi Keeland, Penelop...

Przyjemna lektura chociaż to na czym jest oparta w większym stopniu jest trochę bez sensu. Żeby taki dobry prawnik nie umiał sobie poradzić ;)

Przyjemna historia Głownym bohater Drew, chociaż tak bardzo boi się miłości, tak mocno kocha swojego syna. Natomiast Emerie dla miłości jest wstanie zrobic wszystko.

RECENZJA♡Drew Jagger jest cenionym prawnikiem,który specjalizuje się w rozwodach.
Emerie Rose to terapeutka małżeńska, która ratuje małżeństwa.
Tych dwoje spotyka się w momencie,kiedy Drew wraca z urlopu zastaje w swoim biurze Emerie ,która nie wie,że wynajęła biuro od oszusta,który czmychnął z pieniędzmi.A biuro należy do prawnika.Oczywiście jak to w romansach bywa ,Drew ulega pięknej pani psycholog i pozwala jej prowadzić swój gabinet w jego budynku.Historia była rewelacyjna,Emerie była żywiołowa, pyskata i zadziorna,co bardzo lubię w bohaterkach książkowych. Natomiast Drew był czarującym, wspaniałym facetem i cudnym ojcem. W ogóle Oboje byli bardzo pozytywnymi bohaterami i to takimi, których kocha się praktycznie od pierwszej kartki. Miałam już okazję przeczytać inną książkę tej autorki i muszę powiedzieć że jest tak samo zabawna, z szybką akcją i super humorem. Co prawda był jeden bohater poboczny który bardzo działał mi na nerwy ,a mianowicie chodzi o rzekomego przyjaciela Emerie, który niby jej nie chciał,a chciał i niby ją traktował jak przyjaciółkę ,a czasami obiecywał coś więcej, brał na randki i odwoływał. Wkurzał mnie i to ogromnie,reszta na plus.
Bardzo ciekawym wątkiem również w tej historii był motyw wychowywania dziecka, oraz pokazanie prawdziwej życiowej prawdy, że ojcem nie jest ten, który Spłodził i porzucił, a ten który kocha od urodzenia i wychowuje..
Jak dla mnie książka godna polecenia.10/10☆

Emerie Rose to terapeutka małżeńska, która ratuje małżeństwa.

Idealna książka na letni relaks. Romantyczna historia z odpowiednią dozą erotyzmu. Dla mnie ok :)

Bardzo dobra książka , piękna historia .

Bardzo dobra książka , piękna historia .

Bardzo ciekawa i zabawna historia dwójki ludzi o przeciwstawnych spostrzeżeniach i podejściem do świata. Polecam gorąco

Naprawdę fajna książka. Znacznie mniej wzruszająca niż inne powieści od VI Keeland, które czytałam, ale ma to też sporo zalet. Nie zawsze głębia potrzebuje łez. Czasem dobrze, gdy treść jest nieco bardziej zrównoważona i tu właśnie mamy równowagę pomiędzy humorem a wzruszeniem. Polecam na jesienne wieczory :)

[...]
Bycie rodzicem to wybór, a nie prawo. Naprawdę nie rozumiałam, dlaczego moi rodzice do tego czasu obchodzili Dzień Gotcha. Jesteś ojcem Becka, podobnie jak mój Martin Rose. Każdy może zostać ojcem, ale potrzeba prawdziwego taty, by kochać i wychowywać dziecko jak własne.

[...]

Bardzo fajna książka. Okoliczności poznania niespotykane, co sprawia, że jest zabawnie i interesująco. Poza tym bohaterowie sympatyczni, książka napisana przyjemnym językiem. Nic, tylko czytać 🙂

„Egomaniac”, czyli Vi Keeland w wydaniu, które bardzo lubię. Nie jest to może najlepsza książka autorki, ale zdecydowanie mogę ją polecić.

”Egomaniac” opowiada historię Emerie Rose - młodej pani psycholog, która po przeprowadzce do Nowego Jorku wynajmuje lokal w atrakcyjnej lokalizacji po okazyjnej cenie. Kiedy Psycholożka spotyka po raz pierwszy w swoim nowym biurze prawnika - Drew Jagger’a -bierze go za włamywacza. Kobieta omal nie dostaje załamania nerwowego, kiedy wychodzi na jaw, że to nie on włamał się do jej lokalu, tylko ona do jego. Okazuje się, że Emerie padła ofiarą perfidnego oszustwa i wyłudzenia pieniędzy, tym samym tracąc oszczędności życia. Jej rzekome nowe biuro należy już do kogoś innego i to od kilku dobrych lat. Jego właściciel wybrał się tylko na urlop w czasie prac remontowych. Co stanie się z młodą, spłukaną panią psycholog? Czy Drew pomoże jej odzyskać stracone pieniądze czy po prostu wyrzuci na bruk? Tego dowiecie się oczywiście po lekturze. ;)

Moim zdaniem autorka miała dość ciekawy pomysł na fabułę. Akcja toczyła się w odpowiednim tempie. Nic się nie wlokło, ani nie działo zbyt szybko. Dało się odczuć chemię w relacji głównych bohaterów. Postaci były świetnie wykreowane, a ich dialogi - momentami bardzo zabawne. Poczucie humoru znajdowało się na odpowiednim poziomie. Teksty nie były żenujące czy oklepane. W książce pojawił się też wątek smutnej przeszłości głównego bohatera, co pozwoliło mi zrozumieć jego podejście do związków.

Prawie każda książka Vi Keeland, po którą sięgnę, okazuje się być idealnym czasoumilaczem po ciężkim dniu. Autorka ma bardzo lekkie pióro. Jej książki czyta się szybko i z uśmiechem na twarzy. Tak też było w tym przypadku. Jak macie ochotę na przyjemny, lekki romans to „Egomaniac” będzie świetnym wyborem!

• Romans