Okładka książki Eventworking. Czyli jak efektywnie korzystać z potencjału konferencji, targów i innych wydarzeń biznesowych. Bernard Fruga, Artur Sójka
Bernard FrugaArtur Sójka Wydawnictwo: Rekomendacje Sp. z o.o. poradniki
poradniki
Rekomendacje Sp. z o.o.
2022-11-07
2022-11-07
biznes networking sprzedaż eventy

Okładka książki ISRIKUZ III. Handlowiec (nie)doskonały Bernard Fruga, Oleg Prybylo
ISRIKUZ III. H... Bernard Fruga, Oleg...
Okładka książki Eventworking. Czyli jak efektywnie korzystać z potencjału konferencji, targów i innych wydarzeń biznesowych Bernard Fruga, Artur Sójka
Eventworking. ... Bernard Fruga, Artu...

Książkę otrzymałem w prezencie i długo zbierałem się do jej przeczytania i mam o to do siebie teraz pretensje, bo przepaliłem kilka eventów i zmarnowałem potencjał networkingowy. Autor książki porusz kwestie, o których się nie myśli, a mają kluczowe znaczenie dla organizatora eventu jak i uczestnika. Informacje podane są w przyjemny sposób, a książkę można przeczytać w kilka godzin co wcale nie jest jej wadą, a ogromną zaletą, bo może pomóc w szybki sposób przygotować się do networkingu. Uważam, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdej osoby, która planuje uprawiać networking w sposób profesjonalny.

Po świeżym przeczytaniu Poradnika EventWorking , chciałabym rzec, iż kilkadziesiąt kwestii analizowałam naturalnie w trakcie. Jestem niesamowicie dumna, że większość z nich praktykuje i wyprzedziłam je zanim to przeczytałam, a pozostałe widzę świadomość ich przepracowania. Niesamowite narzędzie VIPS, które chętnie wdrożę. Persona, której poszukiwałam błądząc między moim światem idei a światem realnym. Ta pozycja totalnie wpisuje się w moment życia zawodowego, w którym jestem, albo inaczej który zaplanowałam by był.

Książka, którą właśnie zakończyłam a mogłabym czytać jej kolejną część z pewnością zostanie zarekomendowana więcej niż 10 moim klientom. Mój szybki intuicyjny research pozwolił mi zweryfikować tą listę od razu.

Dostałam tą książkę na warsztatach networkingowych u mnie w szkole. Jest ona napisana bardzo zrozumiałym językiem nawet dla osoby, która nigdy wcześniej nie słyszała o pojęciu eventworkingu. Wyciągnęłam z niej przydatną wiedzę nie tylko na temat eventów ale o wygodnym planowaniu podróży, budowaniu sieci kontaktów, czy nawet utrzymywaniu relacji międzyludzkich. Książka jest odpowiednia dla osób, które chcą zacząć zgłębiać temat eventworkingu lecz ludzie znający się na tym też mogą wyciągnąć z niej przydatne wartości.

Polecam książkę w pierwszej kolejności dla osób, które nie miały wczesniej do czynienia z networkingiem tak jak ja. Myślę, że każdy jest w stanie wyciągnąć z niej coś dla siebie

Świetna książka, ciekawie napisana.Prawdziwy poradnik dla przedsiębiorcy. Bardzo dobra pomoc w jaki sposób nawiązywać relacje biznesowe i rozwijać swoje umiejetnosci networkingowe. Polecam gorąco

Genialna pozycja nie tylko dla handlowców, managerów czy przedsiębiorców. W mojej pracy, jako przedstawiciel NGOsów, wiem jak ważne są relacje, eventy i networking. Ta książka to kopalnia wiedzy co, jak, gdzie, kiedy i z kim ! Warto nie tylko przeczytać ale też od razu wprowadzić w życie. Polecam serdecznie.

Przeczytałam książkę. Zastosowałam rady. Muszę powiedzieć "U mnie działa". W zasadzie to będzie na mojej liście top 5 do polecania w 2023. :)

Książka odpowiada na trzy podstawowe pytania :

1. CO to networking ?,
2. JAK z niego korzystać ?,
3. PO CO go stosować ?.

Zbiór porad i praktycznych wskazówek, które mogą przekonać nieprzekonanych do otaczania się ludźmi z różnych dziedzin bo to po prostu ułatwia i podnosi jakość naszego życia.
Ale aby tak się stało trzeba zrobić pierwszy krok, wyjść do ludzi, a treści z książki dają ogromny impuls aby to zrobić.

Książka odpowiada na trzy podstawowe pytania :

1. CO to networking ?,
2. JAK z niego korzystać ?,
3. PO CO go stosować ?.

Dla mnie jako introwertyka networking wydawał się jednym z bardziej stresujących przeżyć zawodowych, a tu dostajemy od autora całą masę praktycznych wskazówek, jak się czuć pewnie i bezpiecznie podczas tego typu spotkań, zarówno jako ich uczestnik, jak i organizator.
Super pozycja biznesowa, jeśli chcesz umieć w relacje i robić to efektywnie.

Super pozycja biznesowa, jeśli chcesz umieć w relacje i robić to efektywnie.

Większość z nas szuka swojego „diamentowego pola”. Miejsca, w którym ukryte są skarby zmieniające jakość naszego życia. Wielu z nasz wielokrotnie bywało na takich diamentowych polach, tylko mało kto wie gdzie zacząć kopać. Trochę tak jak Koziołek Matołek, który szukał daleko tego, co było bardzo blisko.

Książka Artura Sójki i Bernarda Frugi pokazuje jak wykorzystać niesamowity potencjał jaki leży w umiejętności budowania pozytywnych relacji. A jak powtarzam od wielu lat w naszych czasach relacje są ważniejsze niż kiedykolwiek. W biznesie, karierze i w życiu panuje prosta zasada: Sukces to relacje. Ludzie bogaci doskonale zdają sobie z tego sprawę, inwestując większość swojego czasu właśnie w budowanie sieci relacji. Kiepscy sprzedawcy szukają zleceń, dobrzy budują relacje, które potem przekuwają na lukratywne kontrakty.

Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości swojego życia, powinieneś jak najszybciej przeczytać tę książkę. Otworzy Ci ona oczy na najbardziej efektywne sposoby osiągania sukcesów, o których do tej pory tylko marzyłeś! Znajdziesz w niej wiele lat doświadczenia prowadzącego do sukcesu w wielu dziedzinach życia.

Życząc miłej lektury, gorąco pozdrawiam
Ireneusz Osiński

Książka Artura Sójki i Bernarda Frugi pokazuje jak wykorzystać...