Ósmy nawyk

Wydawnictwo: Rebis
The 8th Habit: From Effectiveness to Greatness
nawyki, poradniki
poradniki

St. R. Covey jest autorem swego rodzaju fenomenu na światową skalę nawyków skutecznego działania. Dzięki tym sprawdzonym zasadom dziesiątki milionów ludzi udoskonaliły swoje życie i funkcjonowanie swych organizacji.Jednak znaczące zmiany, jakie zachodzą w naszej rzeczywistości, wymagają nowego podejścia i nowych metod. Covey proponuje zatem kolejny, równie skuteczny jak poprzednie 8. nawyk. Pozwala on wykroczyć poza zwykłą efektywność działania, odnaleźć prawdziwy sens naszej pracy i związków z ludźmi, a dzięki temu osiągnąć pełną życiową satysfakcję.

źródło opisu: Wydawnictwo REBIS, 2007

Kass | 2011-05-05
Przeczytana: czerwiec 2010

Świetna książka. Pozwala zastanowić się nad swoim życiem i nad tym co chcemy od życia. Pokazuje, że nie na wszystko zwracamy uwagę mimo, że patrzymy. Poza tym co mnie również ujmuje w ksiażce, to cytaty, ogrom wspaniałych cytatów, które dają do myślenia i zapadają w pamięć.

Pozwolę sobie przytoczyć jeden z nich:
"Niewielu ludzi może dokonać rzeczy wielkich, ale wszyscy możemy robić rzeczy drobne z wielką miłością."
- Matka Teresa

Zdecydowanie polecam książkę dla rozwoju swojego wnętrza.

dunia | 2014-01-29
Przeczytana: 01 stycznia 2012

Owszem, ksiazka jest rzeczywiscie powaznych rozmiarow. Warto przeczytac, gdyz jak wszystkie ksiazki Coveya interesuja sie nasza codziennoscia. ktora maja ambicje poprawic - z nami lub przeciwko nam.

jelen | 2010-08-02

Jak zwykle genialna, bo Coveya (z którego filozofią zgadzam się całkowicie). Niestety jak zwykle nie doczytałam do końca..

Marta B | 2011-06-18
Przeczytana: 19 stycznia 2008

Opasła i chwilami trudna do przebrnięcia, ale bardzo podobały mi się przykłady z życia wzięte prezentowane przez autora.

Krzysztof Kaźmierczyk | 2011-08-06
Przeczytana: 10 listopada 2013

Nie zrozumiałem o co w niej chodzi.

Daniel | 2017-01-07
Przeczytana: 23 stycznia 2017