ISRIKUZ III. Handlowiec (nie)doskonały

Okładka książki ISRIKUZ III. Handlowiec (nie)doskonały Bernard Fruga, Oleg Prybylo
Okładka książki ISRIKUZ III. Handlowiec (nie)doskonały
Bernard FrugaOleg Prybylo Wydawnictwo: Bernard Fruga biznes, finanse
biznes, finanse
Bernard Fruga
2022-08-01
2022-08-01

Okładka książki Eventworking. Czyli jak efektywnie korzystać z potencjału konferencji, targów i innych wydarzeń biznesowych. Bernard Fruga, Artur Sójka
Eventworking. ... Bernard Fruga, Artu...
Okładka książki Eventworking. Czyli jak efektywnie korzystać z potencjału konferencji, targów i innych wydarzeń biznesowych Bernard Fruga, Artur Sójka
Eventworking. ... Bernard Fruga, Artu...

Jeśli jeszcze nie znasz serii ISRIKUZ, to od razu zaznaczę, że seria ta pisana jest jako opowiadanie biznesowe.

Autorzy zaszywają istotne merytorycznie treści w bardzo konkretnych wydarzeniach.

Nie znajdziemy tu jednak bogatych opisów okoliczności przyrody, dlatego niekiedy fabuła może wydać się dość naiwna, natomiast dzięki takiemu manewrowi uzyskujemy krótką opowiastkę nasączoną treścią.

Gorąco polecam całą serię. Niekoniecznie w kolejności jej wydawania.

Książka pisana w sposób niezwykły, ale nieco podobny do poprzednich tomów przygód biznesowych Angelo Isrikuza.
Niniejsza opinia jest bardzo subiektywna, bo jestem współautorem Handlowca (nie)doskonałego. (Dlatego nie dodaję oceny, ale Ciebie do tego zachęcam).
ISRIKUZ III stworzyliśmy dla czytelnika, który jest handlowcem lub szefem sprzedawców. Oczywiście nie jest wymagana znajomość ISRIKUZ I (o pogodnym przywództwie) ani ISRIKUZ II (o skutecznym zarządzaniu),by sięgnąć po niniejszy odcinek.
Jest to lekkie czytadło, które wchłoniesz w dwie-trzy godziny.
W formie opowieści z życia biznesu zaszyliśmy dobre praktyki, które będą przydatne zarówno dla stawiających pierwsze kroki w zaspokajaniu potrzeb klientów, jak i dla dojrzałych doradców klienta.

Dodaj cytat z książki ISRIKUZ III. Handlowiec (nie)doskonały