Bernard FrugaArtur Sójka Wydawnictwo: Sójka Consulting Artur Sójka poradniki
Sójka Consulting Artur Sójka
poradniki
2017-01-01

Najbardziej pożyteczne dla siebie porady znalazłem w części przygotowanej przez Artura Sójkę. Znajdują się tam same praktyczne porady wraz z przykładami, które pozwalają oswoić krępującą naturę poznawania i rozpoczynania rozmowy z obcymi ludźmi w relacjach biznesowych. Wykorzystuję te porady na wydarzeniach z powodzeniem. Gdyby nie te rady z pewnością większość czasu...

Idealna pozycja, poradnik który przygotuje Cię na eventy biznesowe, konferencje oraz przybliży temat networkingu. Napisana przystępnie, co ułatwia szybkie zapoznanie się z treścią i wykorzystanie najbardziej przydatnych elementów.

Lektura obowiązkowa nie tylko dla tych "uprawiających" networking. Ci którzy szukają klientów i partnerów do współpracy wykopią z tej książki tony przydatnych informacji. Napisana obrazowym językiem, praktyczne rady do zastosowania natychmiast.

Świetnie spędziłeś czas na konferencji, miałeś przyjemne pogawędki z innymi uczestnikami, ale po powrocie uświadamiasz sobie, że nawet nie pamiętasz, z kim rozmawiałeś, nie mówiąc już o wymianie kontaktów?
Albo wróciłaś z targów ze stosem wizytówek, ale nie bardzo wiesz, co masz dalej zrobić?
A może w ogóle masz po imprezie poczucie zmarnowanego czasu i zadajesz się...

• 2019
  • Biznes
  • Przeczytane w 2018
  • 2018
więcej mniej

Bernard Fruga Eventworking. Czyli jak efektywnie korzystać z potencjału konferencji, targów i innych wydarzeń biznesowych Zobacz więcej