Odkryj swój Żywioł

Wydawnictwo: Element
Finding Your Element. How to Discover Your Talents and Passions and Transform Your Life
ken robinson, talent, ted
poradniki
WjtK

„Odkryj swój Żywioł. Jak odkryć swoje talenty, odnaleźć pasję i zmienić swoje życie” – Ken Robinson Długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowej książki Kena Robinsona „Uchwycić Żywioł”. „Odkryj swój Żywioł” to praktyczny przewodnik, zawierający ćwiczenia, przykłady, pytania i porady, które pomogą odkryć naturalne talenty i odnaleźć prawdziwą pasję. Książka odpowiada między innymi na...

Długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowej książki Kena Robinsona „Uchwycić Żywioł”. „Odkryj swój Żywioł” to praktyczny przewodnik, zawierający ćwiczenia, przykłady, pytania i porady, które pomogą odkryć naturalne talenty i odnaleźć prawdziwą pasję. Książka odpowiada między innymi na pytania:

-Jak mogę odkryć czym są moje naturalne talenty?
-Jak odnaleźć swoją pasję?
Co jeśli kocham robić coś, w czym nie jestem dobry?
-Co jeśli jestem dobry w czymś, czego nie kocham?
-Co jeśli nie mogę utrzymać się z pracy w swoim Żywiole?
-Jak mogę pomóc moim dzieciom odnaleźć ich Żywioł?
„Kimkolwiek jesteś, gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli szukasz swojego Żywiołu, ta książka jest dla Ciebie” – z wstępu.

źródło opisu: http://wydawnictwoelement.com.pl/odkryj-swoj-zywiol-ken-robinson-2/

źródło okładki: http://i1.wp.com/wydawnictwoelement.com.pl/wp-cont...»

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!