Diabeł z Hollywood

Okładka książki Diabeł z Hollywood Elizabeth O'Roark
Okładka książki Diabeł z Hollywood
Elizabeth O'Roark Wydawnictwo: Niegrzeczne książki Cykl: Nie taki diabeł straszny (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Nie taki diabeł straszny (tom 1)
A Deal with the Devil
Niegrzeczne książki
2023-01-18
2023-01-18
2021-08-09
Karolina Bochenek

Zabawna bohaterka o mocnym charakterze jak i również z poczuciem humoru i ciętym języczkiem. Ubawila mnie. Polecam.

Czytanie tej książki nie bolało i zajęło mało czasu.Chociaż nie spodziewałam się czegoś wyjątkowego,to jednak liczyłam na więcej emocji i bardziej wyrazistych bohaterów.Tego typu historie są dość schematyczne,jednak⁸ powinny chociaż zawierać sporo napięcia,namiętności czy chociażby humoru.Tutaj te wszystkie aspekty są na przeciętnym poziomie,bez większych wrażeń i do szybkiego zapomnienia.

Historia jest lekka i przyjemna, czyta się ją szybko. Bohaterka zmienia prace, pracę u samego diabła. Lecz czy to co wygląda na zewnątrz jest takie samo w środku ? Przekonajcie się !

Książka mocno przeciętna. Nie ma w niej nic niebywale ciekawego, ale nie jest też zła. Raczej szybko się zapomni.

poddałam się w połowie. jak dla mnie ta książka jest nudna jak faki z olejem. 3x przy niej zasnęłam. Nie wiem skąd te zachwyty.

Zdecydowanie super książka, uwielbiam te potyczki słowne bohaterów:)

Zdecydowanie super książka, uwielbiam te potyczki słowne bohaterów:)

Na półkach: , , , , , ,

Jeśli mam być szczera na początku nie mogłam się wciągnąć w tą historię, a imiona bohaterów tak mi się mieszały. Ale kiedy przebrnełam przez wstęp później już przepadłam. Dawno już nie wkręciłam się tak w książkę, żeby zarwać dla niej noc, od tej książki nie da się oderwać. Ta książka rozpoczyna się od zmiany pracy głównej bohaterki ma ona pracować u samego diabła. Ale Tali nie ma wyboru, bo diabeł dobrze płaci, a w dodatku ma twarz jak młody bóg. Hayes Flynn jest gburowatym, aroganckim chirurgiem plastycznym z brytyjskim akcentem. A jego zamiłowania to szkocka i laski na jedno noc. Tali znając reputację swojego przyszłego szefa nie paja zbyt wielelka radością, że będzie dla niego pracować. Ale nie jest to tylko jednostronna reakcja. Kiedy Hayes widzi rano kto będzie jego nową asystentką mówi, że musiała zajść pomyłka. A może tylko udaje, żeby zatuszować swój szok? Początki pracy naszej głównej bohaterki były dla mnie przezabawne i urocze. Zaczynając od rana na kacu, przepedzenia kobiety z łóżka, zamiany strojów kończąc na spostrzegawczości Hayesa. Hayes pokazywał powoli Tali, że ma serce. A im więcej czasu spędzają razem, tym trudniej jest jej nienawidzić go. Nasza główna bohaterka, poznaje również przyjaciółkę "dzięki Hayesowi" (jestem ciekawa czy będzie ten wątek pociągnięty w II tomie). Mamy w tej książce również wątek Sana, który pomaga głównej bohaterce odzyskać wenę twórcza do napisania książki. Czy będzie coś między nimi, czy któreś chciałoby coś więcej? A sms-ski między Hayesem a Tali były na wysokim poziomie :3. A to jak Hayes wiedział co robi Tali w nocy, chłop wie co jest 5... Hayes mówi Tali, że przez połowę swojego życia był monogamistą. A nasza główna bohaterka zastanawia się czy jest to w ogóle możliwe. Powiem szczerze, że ten moment totalnie mnie rozbudził. A moment, w którym dowiadujemy się, dlaczego dekadę wcześniej jego serce zostało złamane był szokujący. W tej książce mamy również wątek fake dating przed ex Tali (ten wątek jest rozbudowany). A także na urodzinach siostry Hayesa (były to przełomowe momenty tak jak wspólny ..... ). A to co Tali przeżyła pierwszy raz, spowodował w tej książce ekstremalny rollercoaster emocjonalny bohaterów jak i mój. To co się stało spowodowało ciąg nieporozumień i niedopowiedzeń, a moje uczucia waliły się niczym domino. To wszystko spowodowało morze łez, których nie mogłam zatrzymać i wyłam w poduszkę. Czytając tą historię nie będziesz niczego pewny i nie będziesz wiedział co się stanie. Jednak będziesz chciał wysłuchać tej historii do końca. Ta książka uświadomiła mi jak te życie bywa niesprawiedliwe. To ile główna bohaterka musiala poświęcić.... Czy będzie musiała poświęcić również miłość? Aby się tego dowiedzieć zachęcam do przeczytania tej książki jak i całej serii. Ja na pewno przeczytam. Natomiast muszę przygotować się na rzeź mojego serca, na którą nie jestem gotowa.

Uwielbiam Heyes'a.
Świetna lektura , lekka i przyjemna historia.
Tego akurat potrzebowałam.

Uwielbiam Heyes'a.
Świetna lektura , lekka i przyjemna historia.
Tego akurat potrzebowałam.

Bardzo fajna powieść. Od pierwszych stron wiedziałam że będzie dobrze się czytało.
Przyjemna, dowcipna, błyskotliwa, chemia między bohaterami aż iskrzy.
Niby wszystkim znany schemat, on bogaty, gburowaty, ona biedna z problemami, ale autorka bardzo fajnie poprowadziła ich historię.
Jedyny minus to tytuł. Kompletnie nie pasuje, ale to tylko mały szczegół.
Jestem bardzo ciekawa kolejnej części.

Przyjemna, dowcipna, błyskotliwa, chemia między bohaterami aż iskrzy.
Jedyny minus to tytuł. Kompletnie nie pasuje, ale to tylko mały szczegół.
Jestem bardzo...

Świetna