The Roommate. Współlokatorzy

Okładka książki The Roommate. Współlokatorzy Rosie Danan
Okładka książki The Roommate. Współlokatorzy
Rosie Danan Wydawnictwo: Filia Cykl: The Shameless Series (tom 1) Seria: Hype literatura obyczajowa, romans
The Shameless Series (tom 1)
Hype
The Roommate
Filia
2023-02-08
2023-02-08
2020-09-15
Agnieszka Moore

6,5/10
O wiele lepsza, niż myślałam że będzie - a nie miałam za wiele oczekiwań. Oprócz magicznego momentu ✨drama time✨, to naprawdę dobrze przesłuchiwało mi się tę książkę!

6,5/10

Myślałam zaczynając tę książkę, że będzie dużo lepsza, ponieważ bardzo zainteresował mnie wątek bohatera będącego gwiazdą porno 😂
Zaczynała się ciekawie, fajnie rozwijała się od początku relacja między bohaterami, jednak niektóre wątki rodzinne zostały bardzo pobocznie potraktowane a wg mnie były dość istotne. Szczególnie na końcu książki.
Niestety nie poczułam z bohaterami ani z tą historią chemii 😂

Niestety nie poczułam z bohaterami...

Fajna odskocznia, ale nie jest to pozycja którą zapamiętam na długo.

Fajna odskocznia, ale nie jest to pozycja którą zapamiętam na długo.

Nie pamiętam kiedy książka mnie tak zmęczyła :/ trafiłam na nią na tt i to był błąd... Ciężko się to czyta
Historia ma potencjał i tyle. Pomysł był dobry, wykonanie niekoniecznie. Sposób pisania sprawiał, że odkładałam książkę. Postacie są mdłe i infantylne. Całość jest tak oczywista, brak w niej humoru, smutku i jakichkolwiek innych emocji.

W sumie nawet 1 to za dużo.

W sumie nawet 1 to za dużo.

Na tę książkę trafiła dzięki @culturomaniaczka.
No i fajnie były to spędzone 2 dni. Nie jest to książka z tych które, zapisują się w pamięci i zachwycają od pierwszych stron, ale całkiem fajne czytadło z humorem.
Mimo fabuły opartej na pracy w branży dla dorosłych, historia nie jest wulgarna, chociaż nie można jej odmówić tego, że momentami jest bardzo gorąca 🔥 ale jest to ogień bardzo fajnie zbudowany, taki który rozpala powoli, ale jeńców nie bierze 😉
Ogólnie taki przyjemny średniak, przy którym zarówno można się uśmiechnąć jak i zaczerwienić 😃

Na tę książkę trafiła dzięki @culturomaniaczka.

Inna, wyjątkowa zabawna, moja ulubiona.

Inna, wyjątkowa zabawna, moja ulubiona.

Największym plusem tej powieści jest to, że kupiłam ją w Biedrze za naście złotych.
Sama powieść to historia dwojga ludzi, dorosłych ludzi, których mentalność zatrzymała się na wieku nastoletnim. Wymęczyłam się. I samymi postaciami i ich osobowościami. I te opisy...

Trochę się uśmiałam, trochę się wkurzyłam, a momentami nawet rozpłynęłam...
Genialny pomysł na fabułę i fajne wykonanie.

Trochę się uśmiałam, trochę się wkurzyłam, a momentami nawet rozpłynęłam...
Genialny pomysł na fabułę i fajne wykonanie.

Ciekawa fabuła jak na taki romans/erotyk. Słuchając audiobooka (i to w pracy) było mi dość dziwnie, lecz dało się znieść (XD). Dobry odmóżdżacz i zajęcie czasu, jak komuś się nudzi.
Myślę też, że naprawdę w porządku "poradnik" jak zadowolić kobietę lub jak nauczyć się szczerze rozmawiać o pewnych rzeczach w relacjach.

• Romans